Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

LUMATEK ATTIS 200W / 2x QUICK CRITICAL+ DINAFEM / 2x KALASHNIKOWA GREEN HOUSE SEEDS

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglądają na wyciągnięte bo są wygolone na dole i kto powiedział, że trzeba je nisko trzymać? Jak ma miejsce to na 3m niech puści, co komu do tego. Rośliny zdrowe, super crooping udany to chyba wie co robi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry niestety nie da rady. Łodygi są tak grube po supercroppingu ze nie dają się zgiąć, a niechce juz ich łamać. Jeden szczyt najwyższy próbowałem to sie trochę oderwał od głównej łodygi. Niechce juz ryzykować niech sobie rosną. Chyba ze naprawdę juz wogole nie będzie miejsca to wtedy będę łamał. Czy macie jeszcze jakies propozycje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! no dobra a jakbyś ten filtr z nad lampy zamontował inaczej np. na zewnątrz boxa , nie zyskał byś więcej miejsca na górze żeby podnieść wyżej lampę ? Ten filtr można zamontować na wiele różnych sposobów 

0_hjM9CJWwzbaLX6zE.jpeg.jpg

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dom Myślałem juz nad tym. Ale tak jak napisal @JSoN filtr powinien byc przed wentylatorem. Kolega też wybił mi to z głowy, bo podobno wentylator jest mniej wydajny i szybciej sie zużyje. I jak mi to wytłumaczył wentylatorowi lepiej ciągnąć powietrze niż je pchać.  Ale bardzo dzięki za pomoc !!!

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...