Skocz do zawartości
Juras80

3 Purple Bud 3 Skunk Automatic 3 White Skunk

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę z opóźnieniem ale i tak miałem nie publikować. 
To już 21 dzień. 

       
  Purple Bud Automatic - 10 Fem (10 seeds)      
  Skunk Automatic - 5 Feminised Seeds WL (5 seeds)      
  White Skunk Automatic - 5 Fem WL (5 seeds)   ,  

 Najpierw doba do wody po tem

na ligninę kilka dni i tu się zacząłem martwić bo mało kiełków poszło ogólnie z 20 nasion udało się 9 krzaczków puścić 

reszta nasion zgniła po prostu a przechowywałem je w lodowce  

Po tem w degradowalne  donice i 

panel LED 600w naświetlanie 18/6 5CBE0C90-D385-49D1-88A4-6F7C13FFD23B.thumb.jpeg.547cdfd76e2d7f73ae9523f59059bed2.jpeg

Tym podlewam od początku jutro jadę na spota je wysadzić bo korzenie mi przebijają i się pomidorki stresują 

 

2CF39D0D-B45F-4F94-8580-5A56D36EC1C5.jpeg

886C17B4-B350-4FCE-A5B7-77A04DC14FCF.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leje leje dużo leje i od 2 dni wyglądają marnie. Mi wydaje się ze to wina małych torfowych dobić , które przepuszczają wszytko. Wsadziłem je na razie do pojemników plastikowy by cała woda tam zostawała będą miały pić co z dna. 

image.jpg

Taka sprawa nie za słaba taka lampa ? 
mam mocniejsza mogę zmienić. 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze doniczki jakie w życiu widziałem. Kupiłem kilka bo brakło mi plastikowych. Nie dość, że słabo rosły to jeszcze jakas pleśń sucha na wierzchu się pojawiła. Wywaliłem na spot to odżyły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bimbrownik napisał:

Najgorsze doniczki jakie w życiu widziałem. Kupiłem kilka bo brakło mi plastikowych. Nie dość, że słabo rosły to jeszcze jakas pleśń sucha na wierzchu się pojawiła. Wywaliłem na spot to odżyły

No dokładnie jakaś porażka. Jest tak jak piszesz. Jutro muszę je wywieść bo marnieją 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Bimbrownik napisał:
21 godzin temu, Tester napisał:

@Juras80 podlej je bo chcą wody 

 

image.jpg

image.jpg

Dziś już lepiej wyglądają. Winny był wentylator który wysuszał je zbyt szybko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie to co piszesz. 

5 minut temu, EneDue napisał:

I tak marnie wyglądają. Liście wiszą. Może to kwestia wilgotności... Mi tak opadały jak wilgotność skakała

 

3 godziny temu, fxxx1337 napisał:

Od piątku ma się dopiero poprawiać podobno, teraz to taka pogoda, że szkoda gadać

A skąd jesteś jaki rejon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 24 dzień od wsadzenia do wody nasion. 
małe są już na dworze obsypałem je Glebą Biobizz All mix w której puszczały korzenie    pod lampami po tem nawóz z Roots i obficie preparaty na ślimaki i robaki

D06D05B2-DD9E-47B3-A74E-6E442039B92B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, fxxx1337 napisał:

Już już ?

 

Ja ze Szkocji jestem paranoicy i byłem ciekaw czy ktoś jeszcze choć z UK kto tu sadził na dworze i by doradził coś. 

Dziś 24 dzień od wsadzenia do wody nasion. 
małe są już na dworze obsypałem je Glebą Biobizz All mix w której puszczały korzenie    pod lampami po tem nawóz z Roots i obficie preparaty na ślimaki i robakii

 Się wydaje ze ma braki może wie ktoś co potrzeba ?

8468827D-3E66-4BC6-ADAC-E41281F57E4A.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fxxx1337 napisał:

Ja chyba jako nieliczny na tym forum w pl się bawie;D

Ja to chyba najstarszy jestem z was wszystkich 1 moje boxy montowałem 20 lat temu jak miałem lat 20 na hps. Stare dobre czasy prąd szedł z klatki schodowe ?
Stara miłość nie rdzewieje od wielu lat nie pije ale żonie powiedziałem , ze palić będę zawsze?

Takie pytanie dla ekspertów. Co by zrobić by na maxa plony zwiększyć? Jaką technikę użyć nie stresową by plon zwiększyć ? 
osobiście myśle o siatce nad krzakami. Nie za bardzo chce doginać do ziemi bo tu wiatry jak na Podhalu i obawiam się wyrwania tym bardziej ze korzenie jeszcze marne   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...