Skocz do zawartości
EneDue

Ak47 green poison

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dzień 45. Dziewczyny ładnie rosną. Dziś kurier dostarczył mi canna boost więc wjechało pół dawki plus pół dawki burzy kwiatów.

No i zrobiłem też maleńkiego fryzjera

IMG_20200708_122040.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue w zeszłym roku na 30 wyszło tylko 18, dokładnie po 6 z 10 z każdej paczki. W tym roku 29/30 ale tylko 24-25 coś da. Niektóre rosną ładnie inne słabo, a kilka to w ogóle nie rosną nic. Zatrzymały się na 15cm, a warunki mają identyczne

Ich nasiona dziwnie w ogóle zaczynają. Jak mają ok 5cm to tak na 2cm od ziemi łodyżka robi się grubsza i stoi na takiej wykałaczce i bez podsypki się przewróci. Nasiona z hermy jeszcze gorsze dlatego mówię Bulk Shit Bank. Ale i tak kupię na uot bo mega tanie i zawsze coś wyjdzie, raz więcej raz mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@EneDue puchną ładniej od moich ? 

miło patrzeć, nawozisz burzą kwiatów? Jakie to ma NPK? I jaka to jest ziemia? 

I dlaczego miałyby nie wyjść super? 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam canna boost i burze kwiatów. Burza to 10)30/20 i wiele innych dodatków. Boost to wspomagacz. Leje je co podlanie bo burza kwiatów prawie nie pali roślin.

Dodatkowo z tego i tego zrobiłem też oprysk który rzadko stosuje ale czasem psikam. Zawsze w dzień bo boje się pleśni

@Groovebusters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura 25-29 wilgotność około 60@Farmerka . Ja właśnie nie panikuję tylko pytam. W najgorszym wypadku kosa wjedzie pojutrze a nie za tydzień może dwa. Chciałem czekać na bursztynowe trichomy ale nie mam ciśnienia

Ogólnie czekam na koniec bo pomidory na działce zaczynają dojrzewać a przez pracę zaniedbałem działkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...