Skocz do zawartości
EneDue

Ak47 green poison

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj green poison poszła pod kosę. 

IMG_20200806_104032.jpg

@Tester możesz zamknąć relację. Nie wiem ile mi wyjdzie bo znajomym rozdaje nim dobrze wyschnie. W zamian dostałem litr bimbru za parę topów. Ktoś kupi piwo ktoś ze mną zajara wiadomo jak jest. Szacuje że łącznie wyszło ze 30 z dwóch. Pozdrawiam wszystki i powiedzonka przy waszych uprawach. Nowa fotorelacja myślę że ruszy niebawem, mam nadzieję że w nowym boksie.

IMG_20200806_101912.jpg

@Tester możesz zamknąć relację. Nie wiem ile mi wyjdzie bo znajomym rozdaje nim dobrze wyschnie. W zamian dostałem litr bimbru za parę topów. Ktoś kupi piwo ktoś ze mną zajara wiadomo jak jest. Szacuje że łącznie wyszło ze 30 z dwóch. Pozdrawiam wszystki i powiedzonka przy waszych uprawach. Nowa fotorelacja myślę że ruszy niebawem, mam nadzieję że w nowym boksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue bulk shit będzie się nam śnił po nocach. Z 10auto WW na out ledwo 70g. Wyglądały jak 30cm badyl bez dosłownie żadnych odrostów. Northern Light wyglądają lepiej ale jedne wysokie i ładne, a 2szt mają 10-15cm. Nic tylko je owinąć w bibułę i spalić w całości.

Popatrz za Fast Buds jeśli chcesz AF. Oni tylko AF robią i są naprawdę mocne i zdrowe rośliny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik oj tak. Bulk już nie jest fajny dla mnie, ceny spoko ale szkoda troski i nawozu. Niestety mam jeszcze doctor cbd od bulka (sam nie wiem jak to się stało że go kupiłem). Teraz posadzę automat od buddah. Zobaczę jaki efekt. Wiem że też robię to trochę na wyjebce bo nawet wiatraka nie mam w boxie, box oklejony kocem termicznym. Także nie oczekuję mega efektów ale green poison od sweet seed jednak poszedł na 20 g 

Ps. Przepraszam wszystkich za błąd. Lemon potion mam nie od buddah tylko od barneys farm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nieźle, że wszystko już po kosie. Nieważne ile g, ważne, że starczy na prezenty i dla siebie (a pamiętam, że mało palisz) i że hodowane z radością ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik ja do jointa dałem tak około 1,5 lufki karania a do tego 3/4 papierosa i z tego jointa spaliłem 4 maszki i było git. Teraz będę sądził odmiany o dużym cbd w okolicach 15% i około 5% THC. Liczę że będzie to w sam raz dla mnie i że żonka będzie mogła sobie zapalić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue ostatnio wziąłem dosłownie szczyptę s.a.d do papierosa tylko zamiast tytoniu dałem cbd. Jak trafiłem buchem na towar to mnie odłączyło. Mogłem wymieszać to wcześniej ?

@Aron  muszę spróbować tylko nie podoba mi się Sativa jak rośnie ale jedną jakoś przeżyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...