Skocz do zawartości
EneDue

Ak47 green poison

Rekomendowane odpowiedzi

@CheMsKuN @Bimbrownik @Tester @Andi myślicie że takie doświetlenie zda egzamin czy lepiej oba panele jakoś przestawić? Mam też dodatkowa lampę niebiesko czerwona którą mogę dołożyć. Chcę żeby na kwitnieniu światła miały więcej niż pluszowych misiów chłopaki z bojsbendów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue zda egzamin, w uprawie wertykalnej też jest uprawa wokół żarówki, tylko tam przeważnie HPS jest, ale zasada podobna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@EneDue jedni liczą od czasu preflowerów, inni od momentu formowania się topów. Ja tam już liczę, bo zalążek topsona jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue ja liczę że pierwszy tydzień kwitnienia to jest takie przed kwitnieniem (czas przejsciowy) ? I dopiero później zaczynają kwitnąć. Widziałam na angielskich stronach, że wiele osób liczy po dwóch tygodniach od pokazania włosków/ przelaczenia lamp.

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters @Groovebusters to ja sobie już zacznę liczyć i w apce zaznaczam dzisiaj jako dzień kwitnienia i z głowy.

@Farmerka no mi 4 dzień zapuszczania włosów dzisiaj mija to sobie przełączę.

@Bimbrownik no ja liczę pierwszy dzień wege od momentu kiedy łebek się otworzy a roślinka już prosto stoi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pięknie rosną. Są spore jak na automaty chociaż widziałem większe. Odradzano mi sadzenia dwóch roślin w jednej doniczce ale jak widać można. Panel dodatkowy zawiesiłem wyżej bo przypalał liście

IMG_20200704_091007.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue nie to że martwiłem, tylko jakby normalnie rosły to już bym mial pewnie następny grow. Ale jakoś rosną. 

Ile tam u Ciebie szczytów będzie bo jie widać za bardzo? Na gęsto chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl a wiesz że nie liczę. Mam małego boxa więc na boki za bardzo nie puszczałem. Myślę że po 5 z krzaka czyli łącznie 10. Mam plusa że z boku też doswietlam więc liczę że popkorn też urośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...