Skocz do zawartości
EneDue

Ak47 green poison

Rekomendowane odpowiedzi

Panel LED chiński box samoróbka dodatkowa lampa czerwono niebieska  na kwitnienie.

Oba automaty. Wsadzone do ziemi 23 mają 26 i 27 wyszły. Obecnie mają prawie 4 tygodnie. Wykonałem lst. 

Początkowo dostawały starter z ukorzeniaczem  substrala. Jak będą na flo to dostaną burze kwiatów

15927268595326480672691835114803.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf @Farmerka  dwa krzaki. Lst zrobone jak jing jang. Donica ma 10 litrów.

Dlaczego tak? Bo dwie takie nie wejdą mi do boxa a w małym mieście gdzie mieszkam ciężko o odpowiednie donice. Na dolomit czekałem 1,5 tygodnia.

Końcem lata na nowy grow kupię donice w necie powieksze growbox i wsadzę dwie rośliny żeby zrobić nasiona. Rośliny będą dwoma odmianami cbd ale jeśli wszystko pójdzie dobrze to zrobię open seed i rozdam trochę nasion własnej krzyżówki.

Te dwie roślinki co teraz rosną to automaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue czyli jednak w jednej zrobiłeś, co tam, dadzą radę. Fajnie to wygląda, ja mam pomału ochotę wypieprzyć te moje żółwie i posadzić auto teraz. Oczywiście tego nie zrobię, ale jak patrzę jak wam wszystkim pięknie rosną to wiesz..

Czekam co tam dalej się u Ciebie bedzie działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl ja czekam na fotki z twojego grow. Pamiętaj że życie nagradza cierpliwych. Może jeśli teraz się ślimaczą to będą mocne zbite topy. Cierpliwość jest ważna. 

@SicWolf mi tam nie zależy żeby mieć nie wiadomo ile bo ja biorę dwa machy raz na ruski rok i mam odlot. Kiedyś paliłem tyle że razem z kumplami piątkę dziennie robiłem. Teraz to tylko odskocznia i hobby. Ogólnie mam pełno roślin na działce i zioła na parapecie. Na oknie mam też ananasa, jak więc widzisz uprawa roślin to moja pasja a że dawniej uwielbiałem konopie to sobie posadziłem po latach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue dodałem upa więc zapraszam

Poza tym widzę, że mamy podobnie, też co jakiś czas coś skopcę hobbystycznie a nie cały czas, codziennie. I też mam trochę roślin, ananasa miałem ale wywaliłem bo się rozrósł a ja w bloku mieszkam. Ale sadzę jak tylko coś ciekawego zxnajdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue aż tak daleko to jeszcze nie zaszła żeby robić przetwory itp. Ale uwielbiam owocowe drzewa czy różne warzywa. Niestety w tym roku nie udało mi się ogarnąć ogródka bo się przeprowadzilam miesiąc temu, więc mam tylko pomidory, ale w następnym sezonie polece z jakąś szklarnia. ? mam ochotę ostatnio na wiśnie z działki w Polsce ? w UK ciężko o wiśnie, chyba nigdy nie widziałam tutaj w sklepie. Będę musiała pojechać do parku gdzie rosną na dziko ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka ja robię sam alkohole i przetwory. Mam książki więc jakbyś chciała przepisy ciekawe to wal jak w dym. Mam książkę o kiszonkach i marynatach chyba najlepszego Polaka w tej dziedzinie. Przepisy wymiatają. Zakwasy na barszcz są tak kozackie że masakra. A same buraki potem jakie pyszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...