Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cbd to cbd, a nie thc, jeli chcesz miec faze musisz zapalic zielska z duza iloscia thc. CBD ma zastosowanie w medycynie, to nie narkotyk.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprawa konopi CBD dozwolona jest po uzyskaniu zezwolenia od Burmistrza. Trzeba zakupić nasiona cerytfikowane. Jest troche z tym roboty, ale da się uprawiać w Polsce takie konopie. Nie mają one efektu psychoaktywnego.

Natomiast jeśli chodzi o susz CBD, to nie daje ''fazy'' jak po prawdziwej marihuanie, ponieważ nie zawiera THC. Ja osobiście stosuję CBD teraz w formie olejków, sporadycznie kupuje susz dla efektu dawnych czasów, ale początkowo rzucając THC paliłem a następnie waporyzowałem CBD, pomogło mi to z zaśnięciem, kontrolą apetytu i co jest ciekawym skutkiem ubocznym, wyleczyłem się z migreny, którą miałem kilka lat niemalże codziennie. 

Co do ceny suszów - obserwuję rynek i ciężko jest coś wybrać. Jak z każdą rzeczą, moim zdaniem im tańsza tym jest gorsza i tak samo jest z suszem. Inaczej będzie smakował, wyglądał i pachniał susz cbd za który dasz 35zł, a inaczej ten za 15-20zł, chociaż widziałem ceny nawet po 10zł ceny do 25zł budzą podejrzenia, ponieważ jeśli ktoś ma na tym jeszcze zarobić, to za ile on to kupił? (4zł za 1g są takie oferty) - dodając do tego jeszcze, że za rynek biorą się dziwni ludzie, którzy myślą, że będą dillować CBD jak prawdziwym ziołem.  

Powiem Ci tak - albo wybierzesz pierwszy lepszy sklep z CBD za 20zł za 1g, nastawisz się, na zarąbiste efekty i będziesz bardzo zawiedziony, wręcz uprzedzony na przyszłość do każdego suszu, albo wybierzesz sobie susz lepszej jakości, zobaczysz jak to pachnie, smakuje i wygląda i może zostaniesz na dłużej ? Mnie osobiście się już THC znudziło, był czas żeby to rzucić, ale z konopiami nie chciałem się rozstawać, więc poszedłem na kompromis jakim jest CBD. Dla mnie jest spoko, ale nie każdemu to przypadnie do gustu.  I pamiętaj, to jest susz dla zdrowia, a nie dla ''rekreacji'', chociaż może być niepsychoaktywnym zamiennikiem tak jak jest to w moim przypadku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Obcyk19 nasiona są legalne dopóki nie dotkną ziemi ale nikt nie jest głupi i jak znajdą nasiona to możesz parzyć kawę bo wizyta będzie 

Susz CBD kupuje czasem w sklepie ze słoika bezpośrednio. Zawsze mają kilka odmian, można zmielić na miejscu w młynku itd. ostatnio nabyłem krople 10%. Jako że mam bóle pierwotne to próbuje różnych rzeczy. Czy CBD pomaga? Nie wiem. Może to jest jak z medycyną naturalną, żeby były efekty trzeba stosować długo albo poprostu w to wierzyć. Po stresującym dniu wiara, że blant cbd rozluźnia pomaga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że CBD jeśli ktoś potrzebuje się rozluźnić czy odprężyć może zrobić to legalnie w kilku formach!

No cóż THC i tak jest lepsze bo chociaż się śmiać można, a ponoć by nie było skutków ubocznych powinno się palić co 2 czy 3 tygodnie! 

W takim wypadku jedną uprawa jaką jest dozwolona w NL czyli 5 krzaków by styka na rok każdemu.

Kiedyś robiłem kalkulacje zysku dla państwa z podatku jaki by otrzymywali za legalne zioło, plus spadek bezrobocia i rozwój gospodarki. Wyniki były przerażająco pozytywne, aż ciężko pomyśleć że nie chcą legalizacji!  w Polsce. Nie mówię już tyle że i zamiast wydawać pieniądze podatników na utrzymanie skazanego za posiadanie czy uprawa, można by przeznaczyć to na rozwój czy pomoc w inny sposób potrzebującym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad na Youtube z jakimś profesorem, sam to sprawdzę jak mi coś urośnie, o ile urośnie. Fakt że tyle to co Polacy przepadają THC to szok, liderzy w Europie jesteśmy ponoć.

Rozliczając to na skarb państwa to spore miliardy uciekają z budżetu! Na 500+ dla rolników by się pieniądze znalazły hehe.

Nie no powaga, nie rozumiem rzadu dlaczego nie chcą legalizacji, sama Holandia to dochód 40% budżetu państwa że sprzedaży cideg shop. To w Polsce pomyślmy jak by to wyglądało, o ile by bezrobocie spadło, bo trza by było otworzyć hale produkcyjne pola rolne oraz gdzieś to sprzedać coffe shopy nie mówiąc o tym że zaczęto by krzyżówka odmiany i je ulepszać, a Polacy mogli by swobodnie uprawiać te 5 roślinki dla siebie. 

 

NO NIE ROZUMIEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Obcyk19 z tego co wiem uprawa w NL też nie jest taka legalna. Rekreacyjna marihunaen też nie do końca. Policja dostała odgórne zalecenia by nie gonić za małe ilości tylko zająć się poważnymi przestępstwami dlatego jest tolerowana. Czy coś się zmieniło?

Luxemburg jako jedyne państwo w Europie chce wprowadzić legalną rekreacyjną bez górnego limitu THC ale do zakupu w konkretnych sklepach, o uprawie swoich nie wyczytałem nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chociaż coś już na początek mają, a unas osły w rządzie tylko podatki podnoszą i latają tym dziury w budżecie a tak czystą kasę by mieli, a młodzi zamiast ukrywać się po kątach i palić zakrapiany susz by mieli, legalny susz czysty. I co ważne zamiast karmić więźniów z naszych podatków te pieniądze by mogły trafić na bardziej pożyteczny cel.

 

Z tego co kiedyś słyszałem to w Holandii zamknęli sporo więzień bo nie było komu siedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesada!!! Za gwałt to 20 lat + i lustracja kurwa mać. Rzygać mi się chce na ich myśl. Ehh, my Polacy niestety podczas powstań były podziemia i teraz w XXI W również, tyle że z używaniem zioła i jego uprawą, szkoda że my prosić ludzie nie mamy prawa głosu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Bimbrownik napisał:

A co powiesz o takim czym, że gość za zioło dostał 6 lat i siedział z typem co za gwałt miał tylko 3lata? Wychodzi, że lepiej  udać się na poobiedni gwałcik niż zioło uprawiać

Smutne i niestety prawdziwe.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Te olejki CBD działają przynajmniej na mnie, ale każdy reaguje inaczej ważne jest to aby dobierać odpowiednią w miarę odpowiednią dawkę, no i systematyczność się liczy jak i długość stosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...