Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie jako początkujący mam nasionka mandarine haze automat nie mam zbyt dobrej ziemi na dworze ale mam duże doniczki ii chciałbym zasadzić tylko w doniczkach czy ta odmiana będzie miała jakiś efekt po wyrośnięciu?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@boruwadinho10 Mandarine Haze  to w wiekszosci sativa, prawdopodobnie urosnie wysoka. Jak chesz ja trzymac w boxie (indoor) potrzebujesz sporo wysokosci albo sensowny trenig bedziesz musial zrobic. Jesli chcesz ja trzymac na dworzu, pod sloncem (outdoor) to sie spiesz z wysadzaniem, bo juz jest puzno a ona dochodzi ponad 10 tygodni. I zadbaj o dobre podloze (o dobra ziemie ) to wazne. Kup w baumarkcie ziemie o ph 5,5-6-5, a jeszcze lepiej jakbys kupil ziemie dedykowana specjalnie dla konopi, firmy takiej jak; Bio Bizz, Cana, Plagron itp.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@CheMsKuN zamawiałem z nasionamarychy.pl dostałem dużo gratisów, raz sadziłem w tamtym roku ale to white widows ale to była odmiana bardzo łatwa i nawet w lekkich przymrozkach dawała radę  wtedy używałem zwykłej ziemi 6ph  i w samej doniczce na stronie to mandarine haze była jakaś nowość pisało że 65 dni rośnie i do 100cm nasiona mają dojść do poniedziałku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z f2seeds kiedys zamawialem, ale gratisy maja nieciekawe i zmienilem dostawce na sionka.pl, teraz jestem zadowolony z serwisu.  A 65 dni to mniejwiecej 10 tyg. tak ze duzo czasu nie masz jesli chesz sadzic na out, czy chcesz ja w domu w boxie trzymac ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN na dworze w doniczce słoneczne miejsce mam ale problem w tym że gleba tam kijowa i chciałem w samej doniczce dziś zaczynam kiełkowanie bo mi już przyszło jak 1 raz sadziłem to na 3 wykiełkowane nasiona przyjęły się w ziemi 2 nasiona  i chcę w samej doniczce posadzić bo słoneczne miejsce mam ale gleba słaba i tylko doniczka kiełkowałem na chusteczkach 100ml wody utlenionej zmieszane z 400ml wodą z kranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@boruwadinho10  Jak na spocie masz zle podloze i chcesz dac w ziemie donice, to minimum 20L daj.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@boruwadinho10 Spoko mozesz zrobic  i tak, duzo ludzi tak robi. Tak jak juz pisalem daj 20L donice i bedzie ok.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN pytanie polega następująco czy sam biohamus wystarczy aż do zbiorów czy na rozkwit inne jeśli inne to jakieś tanie bym chciał i ogólnodostępne żeby nie czekać na wysyłkę i dodatkowych kosztów wysyłki nie płacić i jak najlepiej sprawdzić czy gotowe do zbiorów by nie przekwitło?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@boruwadinho10 wystarczy a jak chcesz to planton k możesz dokupić na flo, po trichomach się patrzy i wizualnie też można ocenić jak napuchła, czy dużo białych włosków jeszcze na topach jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester oki dziękuję a mam takie pytanie w pierwszym sadzeniu jak rok temu sadziłem to po deszczach i słońcach zauważyłem że czarne plamki się zrobiły w tedy jak deszcze były to nawozu nie używałem  więc od nawozu nie mogło być więc od czego mogło się to zrobić  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester oki dziękuję wtedy to na oko zrywałem bo nie wiedziałem że inaczej da się sprawdzić znałem tylko sposób by sprawdzić trichomy nie miałem jak sprawdzić to na oko zrywałem klepało ale mogło pewnie lepiej dojrzeć dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam jeszcze takie pytanie mianowicie dlaczego jak wsadzam 3 sadzonki z małymi listkami w małe doniczki to 2 się przyjmują i ładnie rosną a 3 roślinka tak jakby zwiędnąć chciała 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym no wiesz sprawdzam wykałaczką czy ma mokro na razie trzymam na parapecie żeby większe listki urosły bo to jak mówię to można jeszcze nazwać sadzonką dla tego na razie na parapecie ja zazwyczaj robię tak że jak już korzeń z pestki wyszedł to wkładam razem z pestką do ziemi i wtedy rosną ale to jedno wyrosło wypuściło małe listki i więdnie je i ten jeden mały listek żółty się zrobił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...