Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Latałem ostatnio po stronach, forach, i tak się zastanawiam dlaczego nie ma OS?

Tu na forum ostanie było w ubiegłym roku, czy coś się stało że ludzie zaprzestania rozdawania nasion? Czy może to za duże ryzyko wpadek?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja chcialem calkiem niedawno zrobic tu na forum os. Ale mialem do oddania moze ze 20 pestek tak ze mysle ze nie bylo warto. Wszystko pestki z gratisow jakie dostaje do zamawianych pestek. Zreszta dla mnie prawdziwy os. to taki gdzie ludzie rozdaja swoje wlasne pestki i swoje wlasne crosy


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Ostatnio forum sie rozkrecilo, wiecej ludzi, wiecj fr, wiecej tematow i w koncu mlodzi uzytkownicy doradzaja calkiem nowym i to z sensem. Widac ze niektorzy sie ucza, bo jeszcze 2 miechy temu niektorzy pytali o pomoc w doborze ziemi, a dzisiaj juz pomagaja w prawidlowym wykonaniu lst i wymadrzaja sie na temat ph i niedoborow ?  Tylko te pmki mnie dobijaj, najczesciej sa to prosby o prowadzenie za raczke przez cala uprawde, prosby o linki do poszczegolnych produktow. A ja czegos takiego niepochwalam, bo to zwykle wygodnictwo. Ludzie sami sie krzywdza nie czytajac i nie gromadzac wiedzy , nie rozumieja tego ze uprawa mj to taka naprawde proscizna, ale musisz posiadac minmum wiedzy zeby wiedziec od czego zaczac. No a potem do tej odrobiny wiedzy dochodzi jej wieksza ilosc i do tego doswiadczenie. Wtedy jest juz z gorki, wpadki zaliczasz na wlasne zyczenie experymentujac w plantami. Mlodzi ludzie sa dzisiaj tacy rozczeniowi i bez pomyslu na zycie.

Ale generalnie nie ma na co narzekac, forum rozwija sie szybko, ludzie tutaj rozumieja sie bez wiekszych zgrzytow i to dobrze.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN chcemy wprowadzić opcje videorelacji, będzie można wrzucać filmiki bez ograniczeń już jest patent na to tylko rozchodzi się o $$ ale prędzej czy później to wprowadzimy bo by było myślę świetna opcja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  Patent na wklejanie wlasnych video w posta to strzal w dziesiatke, kiedy to mniejwiecej zostanie wprowadzone w zycie ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester  To raczej terazniejsze grow sie juz nie zalapie, zreszta  i tak juz wszystko kwitnie, fr. ktora zaczyna sie od srodka to nie fr. Nastepnym razem w takim razie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester jest szansa na jakiś open speed? Tylko powiedz tak szczerze i konkretnie czy coś tam zagadujesz ze sklepami o jakieś darmowe próbki. Bo niebawem wielu osobom zwolnią się boxy z tego co widzę i byłaby szansa żeby ruszyć forum w sezonie jesień/zima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...