Skocz do zawartości
MatiWeed

Herma?

Rekomendowane odpowiedzi

Roślinka jest ogólnie karlem i mutantem (Raz wyrosły  jej liście z 4 palcami) Ma 18 dni (auto). Czy mogą być to jaja? jestem przewrażliwiony ?spacer.pngspacer.pngspacer.png

Edytowane przez MatiWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester No chyba są, ale jaja chyba tez mogą być w tym samym czasie? Już sam nie wiem, obok mam fajnego pomidorka i wole dmuchać na zimne niż potem stracić obie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że to częste i roślin z nasion niefeminizowanych. Podobno rośliny o mieszance genów łatwiej się hermia. Teraz już chyba się nie sprzedaje praktycznie w ogóle nasion regularnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ogólnie że herma to błąd w genach roślin feminizowanych. Bo jakby ingeruje się w rozmnazanie. W naturalnym rozmnażaniu były męskie i żeńskie a hermy to była rzadkosc. Tak gdzieś kiedyś czytalem

@Bimbrownik nie wiem ale chętnie przytulę parę nasion jak nie masz co z nimi zrobić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę jak mi auto dojdzie od bulkseeda. Może też faktycznie stanie się bulkshit. Póki co idzie ładnie. Gratisowe GP od sweet speed za to drugi raz pokazuje swoją słabość. Mały krzak słaba łodyga wątpię że da się z niej 40 osiągnąć nawet jako spec

@Bimbrownik a jest szansa że Ty jakość shermiles ? W sensie jakiesz zmiany światła czy temperatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue tak, mogło tak być. Były koło 3 tyg pod żarówkami, wyciągnęły się na 20-30cm. Jak zaczęły kwitnąć to 3 pokazały po jajcu. Wywaliłem na out i tyle. Nie było tych pestek jakoś specjalnie dużo. Gdybym  nie szukał to bym nie znalazł tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...