Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj pytanie o nawożenie indoor

Rekomendowane odpowiedzi

(Automat namiot)ziemia Canna Pro+  wykielkowane nasiona poszło do ziemi i co dalej? Tylko woda czy czymś jeszcze potraktować wiem że 3 tygodnie mam niby spokój a dalej co interesował by mnie coś Multi 

Canna? Biobizz? Advanced Nutriens? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

@Kibic Wiem ale chodzi mi czy można to jakimiś innymi sposobami zastąpić, za darmo chyba raczej nie. 😜 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kibic Mam bio bloom, biotabsy od dawna zaaplikowane w ziemi, więc chyba to i tak robi swoją robotę nawet bez top maxa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, czy wymaga ona nawożenia ? Jezeli tak to co jej zaaplikowac ?
Dotychczas tylko raz uzylem nawozu jakies 3 tyg temu, niedawno musialem wyjechac na pare dni na swieta to ją troche przelalem celowo, bo nie mialem jak podlewac w tym czasie minelo jakies 10 dni od tego momentu.

dalem siatke bo myslalem ze bede ja przywiozywal, ale koniec koncow nie wiem nawet jak to zrobic przy jednym szczycie, probowalem "FIM TOPPING" jakies 2 tyg temu, ale chyba nie wyszlo, zreszta to automat wiec chyba nie ma sensu z ta siatka i ja chyba po prostu zdejme, przy okazji mozecie ocenic przy tym automacie ile jeszcze do fazy kwitnienia ? 

imgonline-com-ua-dexif75pxet4jieq-R.jpgimgonline-com-ua-dexif-E880s-Yj-Pq-ZT6.jimgonline-com-ua-dexif75pxet4jieq-R.jpg

 

w dole widac drugą na ktorej probuje nauczyc sie "LST", wczoraj szczyt przywiazalem, to po paru godzinach usechl, nie wiem czy dalej to robic czy wszystko jest ok ?
imgonline-com-ua-dexif-JMnc0-LZz02zc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
15 godzin temu, WymiataczMega napisał:

@v425324qas jakie posiadasz nawozy? Ile dziewczyny już mają? Siatkę możesz zdjąć. Przy tym naginaniu może złamałeś szczyt, dlatego usechł. Topping na auto to nie zbyt dobry pomysł.

moge kupic dowolny, jezeli trzeba. uzywalem poki co jedynie 5:1:2 organiczne, duza dziewczyna okolo koniec listopada / poczatek grudnia. Druga niska jakos polowa grudnia.

Edytowane przez v425324qas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...