Skocz do zawartości
Tester

Początkujący - zadaj pytanie o nawożenie indoor

Rekomendowane odpowiedzi

Na rynku jest duży wybór różnych nawozów, stymulatorów itp. chcesz się coś o nich dowiedzieć to napisz w tym temacie 

Edytowane przez Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy młode roślinki można nawozić biohumusem? mają 3 dni 

Edytowane przez Wiesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym odpuścił, jeśli dałeś nową ziemię to na starcie roślinki mają 3 tygodnie składniki odżywcze i nie trzeba dawać nawozu bo możesz przedawkować, to są dopiero co nowo narodzone krzaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nawożenia.

Czy jest jakas różnica kiedy podlewam woda/nawozem roślinkę? Tzn przy świetle, tuż po zgaszeniu, tuż po zapaleniu, tuż przed zgaszeniem? Jest jakaś zasada? 

Kolejne pytanie: jeżeli decydować się na jakiś jeden nawóz na kwitnięcie to jaki? Chciałbym kupić max 250ml żeby nie zostało za dużo ?

Ostatnie pytanie: czy nawóz z bananów (ktoś tu podawał przepis) stosować w koncowej fazie kwitnienia, czy stale przez cały czas trwania? No i czy można go stosować razem z zaproponowanym nawozem na kwitnienie? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paczka12  Generalnie podlewac powinno sie na noc, przed zgaszeniem lamp, ale i tak kazdy ma na to wyjebane (ja tez) tak ze podlewasz jak Ci wygodnie. Kup sobie nawozy z Bio Bizz (Bio Bloom i Top Max), dobre, sprawdzone,  mnóstwo growerow je stosuje. Na bananach sie nie znam, od 20 lat stosuje tylko kupne nawozy.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.growshopjamaica.pl/biobizz-try-pack-indoor-zestaw-boosterow-i-nawozow-3x250ml/1819/ to taki zestawik załatwi robote? Mam jeszcze biohumusa, ale póki co nie używałem. Roślinki mają niecałe 3 tygodnie i póki ck wyglądają chyba ok. (Quick one - to moja relacja i foty) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slynny try-pack od Bio Bizz, w skrocie to to jest wszystko co na poczatek potrzebujesz. Tylko ze jak masz juz tego biohumusa to Bio Grow nie potrzebujesz, oczywiscie mozesz zastapic  biohumusa przez Bio Grow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś pojęcie o tym nawozie z bananów pokrzyw i skorupek jaj bo mam takie przygotowane i nie mam pojęcia czy łatwo z nimi przesadzić czy można lac na oko :). I czy nawóz że skorupek jaj zastępuje trochę dolomit? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli roślina poprawnie się rozwinęła ..jest w fazie kwitnienia ..nie wykazuje żadnych niedoborów itp .. wszystko się zgadza to te odżywki są konieczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja panna zaczyna ma mieć niedobór papu jak sądzę azot wiadomo przy wzroście dzisiaj dostała ostrą dawkę biohumusa. Obserwować skłonny jestem dac boom boom spray do listnie ktoś coś 🙂 ? Próbować znacie ten stymulator.

Screenshot_2021-01-24-16-53-26.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też od biobizz bio grow ale do spr ph krople do wody stosuje i nie wiem czy ujdzie sprawdzić a barwi ostro jak kiedyś testowałem. Czy nie mieliście z tym problemu?

Proszę.

Screenshot_2021-01-24-17-11-32.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...