Skocz do zawartości
Mr.Squn

[Mr.Squn®] Auto White Widow XXL x2 ,Auto Critical +2.0 x2 , LSD (Femki) Panele Led

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To znowu ja ;] 

Wnuczek znów dał mi parę nasion pomidorów, rzadkie rasy Auto White Widow XXL x2 , Auto Critical +2.0 x2 oraz sezonowe LSD za gramanicy. 

 

Growbox typ namiot : 80x80x160 z dwoma wentylatorami mieszającymi,4kominy i 3 uchylane wentylację dolne zabezpieczone siatka wyjściowe dla powietrza. 

 

 

 

Oswietlenie: Loading.. 

 

 

 

Siedzą w zwykłej ziemi z  nawilżaczem z dodatkiem kompostu. 

 

12.06.2020 - Czas Start. 

 

 

IMG_20200612_203808.jpg

IMG_20200612_210145.jpg

IMG_20200612_210207.jpg

Edytowane przez Mr.Squn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto oglądał poprzednia relacje, ten wie, że był zamiar postawienia łącznie 550w paneli solarnych. Solary już są, ale zabrakło czasu i chęci do dokończenia projektu. Ale co się odwlecze to nie uciecze. 

Żeby zaoszczędzić sobie biegania i podlewania 2 razy dziennie to wjechało automatyczne podlewanie. Podlewa na ten czas mniej więcej 250-300 ml wody pod korzeń co 3h.  Na ten czas wystarczy w zupełności. 

 

Jak najbardziej zachęcam do oglądania relacji ?

 

IMG_20200613_122346.jpg

IMG_20200613_122358.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownik właśnie. Na alledrogo widziałam takie taśmy z zasilaczem. Bodajże polski producent, Zeed ma takie w ofercie. Jak z tego zrobić pożytek to ja nie mam pojęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedysz widziałem że typ miał normalnie panel powieszony a na scianach boxa te tamy LED przyklejone i tłumaczył że doświetlają mu dolne odrosty i że mniej popkornu a więcej topów jest. Ale potem już z nim nie gadałem więc nie wiem czy faktycznie daje to efekt. Dodam że taśma jedna pod drugą w odległości 3 cm od siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda na ten czas ?

 

Jedna ma późny start, nie chciała wybić się z ziemi. Mam nadzieję, że przetrwa. Łodyga zielona, korzeń śnieżynka,więc mam ciche nadzieję, że da radę.. Musi sporo nadgonić patrząc na jej siostrę ;] 

IMG_20200625_160233.jpg

IMG_20200625_193148.jpg

IMG_20200625_193141.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...