Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@EneDue Ma auksyny, czyli te hormony wzrostu roślinek, kupę chlorofilu ( mam nadzieje, ze to nie siła sugestii ale ładnie się „stroszy” po podlaniu?)   azot, fosfor i wiele innych, sporo jest o nawozach z alg w necie, bardzo chwalą, wiec daje, bo i tak mam zawsze pod ręka 

BEB2F139-C38C-4E36-AAEC-CE0BFC569C41.png

A289D038-A73A-4D73-AB0F-676B03321EE2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue ja łyżkę rozpuściłam w 0,5 wody, tak wyczytałam, piszą tez growerzy ze daja do papki z kawy, mieszają z herbatka z banana, albo jako oprysk na liście 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue Daj znać, czy widać jakiś efekt!

+szanuje za kiszonki, super, ze to nie tylko zajawa gospodyń domowych ?

Edytowane przez Maya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie siedzi w nawozonej fabrycznie juz ziemi typul All mix, to daj jej azotu bo blada troche.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Pochmurno było kilka dni, a nie zdążyłam skombinować jej Dobrego doświetlenia:/ Już słońce wróciło może nie będzie się tak wyciągać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Maya dobrze zrobiłaś lst, skręciłaś, żeby zrobić okrąg co jest na plus. Chociaż ja zrobiłabym pewnie tak:

(ale już nic nie zmieniaj) 

IMG_20200630_142709.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha podobnie sobie to rozrysowalam zanim zaczęłam ? Faktycznie, tak więcej miejsca miałaby, ale zrobiłam tak, bo te młode bardziej pokazywały się z tej strony i chciałam odsłonić. 
Niedługo czeka to następną, wtedy lepiej przemyśle? Dziękii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz. Moim zdaniem łatwiej wyjąć z doniczki prostego krzaka niż położonego. Bierzesz krzaka między dwa palce i obracasz doniczkę na dłoń i wyciągasz "babke jak z piasku "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...