Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Buenos dias wszystkim !
Fotorelacja mojej pierwszej roślinki w tym roku, a drugiej w życiu.  Jako świeżaczka będę więc wdzięczna za wszystkie podpowiedzi- ucze się, oglądam i czytam, czytam, czytam. Chcę wczuć się lepiej w temat, zanim poproszę brata majsterkowicza o pomoc przy zmontowaniu boxa i zanim włożę w uprawę większą kasę. 
Będzie rosła pod naturalnym światłem, ma dostęp do pełnego słońca od świtu, do zachodu. Trafiła na mega słoneczny czas, mam nadzieje, ze słońce ją zadowoli. Zastanawiam się jeszcze, czy ma wyładować później na out w ziemi, czy rosnąć na tarasie w doniczce. 
Warzywniak, zielnik, truskawki są, czas na mery, zobaczymy co z tego będzie.

 

9DF92B18-8FBB-4C28-80F2-CF50FA78A9BC.jpeg

558D3288-C0F1-4F66-8E09-8CFB8EDA4D7D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf Bylo czc bo miales za slaba wentylacje. Przy odpowiedniej wentylacji grow nie czuc nic.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf Aha. Ja jak teraz boxa otworze to momentalnie w calym pokoju czus zapach sadu wieloocowego. Zamkne boxa, wywietrze pokoj i nie czun nic.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue O, a nie zrobi jej się za gorąco pod przykryciem? Mam teraz w słońcu ze 30 stopni i mocno świeci, boje się żeby mi się nie ugotowała, Jak zostawię przewiew może będzie ok? 
Tak zrobię chyba zamiast do ziemi, bo za warzywa zabrały się już pędraki, a z nimi ciężko wygrać- piwa nie piją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maya wszelkie preparaty na robaki kupisz w ogrodniczym lub w necie. Jeśli na tarasie nie wieje to daj bez przykrycia. Ja kielkiowalem parę razy w ziemi na outdoorze i było git oby mocny wiatr nią nie szarpal

Jeśli przykryjesz to zrób wloty powietrza w naczyniu którym przykryjesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mądry podpowie mi, czy mogę sama przenieść fotorelke na outdoor? Nie chce tu bałaganić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...