Skocz do zawartości
Deiton

Nurtujące pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podaje info :

NASIONA : AK47 AUTO 

Oświetlenie : HPS 400 (26 cm od szczytu) 

NAWOZY  : BIOGROW BIO BLOOM 

DZIEN : 42

Temperatura 28-30 

Wilgotność 40 

PYTANIA :

1. DLACZEGO TAKA MAŁA ? I ile mniej więcej będę w stanie zebrać plonu jeśli wszystko pójdzie dobrze ? ( Zastosowałem lekki trening lst lecz roślinka się nieco wyciągnęła ) 

2. Skąd wzięły się przebarwienia na końcówkach ? Jakieś pomysły ?

3. Czy te powiginane końcówki to normalne ? Jeśli nie to jaki tego może być powód ? 

Dziękuję za każdą opinie i porade i każda wskazowke, staram się interesować tematem ale stwierdziłem że i tak najlepiej napisać post konkretnie odnosząc się do mojej rośliny.

IMG_20200609_151445.jpg

IMG_20200609_151330.jpg

IMG_20200609_151240.jpg

IMG_20200609_151310.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Deiton napisał:

DLACZEGO TAKA MAŁA ? I ile mniej więcej będę w stanie zebrać plonu jeśli wszystko pójdzie dobrze ? ( Zastosowałem lekki trening lst lecz roślinka się nieco wyciągnęła ) 

@Deiton to automat jak coś zepsujesz na starcie to odbija się to na wzroście 

 

4 minuty temu, Deiton napisał:

2. Skąd wzięły się przebarwienia na końcówkach ? Jakieś pomysły ?

3. Czy te powiginane końcówki to normalne ? Jeśli nie to jaki tego może być powód ? 

masz mocną lampę mogło trochę krzaczka przypiekać, do tego pH gleby nie wiadomo jakie masz tak czy tak plon zbierzesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym pytanie jeszcze bo mam miernik elektryczny gleby i czasami zazwyczaj jak wysycha gleba to jest 7 czy na 7- demce można normalnie prowadzić rośliny i nie będzie im to przeszkadzalo ? Po za 7 nie wychodzi jedynie czasem zmniejszam do 6-6.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...