Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bober13 napisał:

@THC-THC Tak to nie Wy

Coś mi tu śmierdzi... Bo potwierdziłeś, że to thc-thc a teraz mówisz, że to nie oni. 

A Twój post jest łudząco podobny, do innych mających nakręcić negatywne opinie. 

Wychodzi na to, że konkurencja od wielu lat robi smród temu sklepowi i ma taką taktykę, jak przedstawiona w temacie. 

Masz jakieś dowody? Najlepiej na papierze. Tylko bez podpisu: "prokurator dziura w dupie". 

Wrzuć zdjęcie papierów (bez Twoich d.o. rzecz jasna). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Bimbrownik napisał:

@Aron gdzie potwierdził że to THC THC?

K... myślałem, że potwierdził. Chyba mnie zbytnio stres wczoraj złapał. 

Jeszcze pytanko. Jak mi psiarnia zjedzie pod mieszkanie, to co mam zrobić? Grzecznie i pokornie otworzyć czy udawać, że mnie nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie aż tak. Ludzie hodują bez przypału. Pytam w razie w.

Edit,

@Bimbrownik

Nie napisał wprost... ale. 

forum.png

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron masz paranoję. Odniósł się do pierwszej części Twojej wypowiedzi. Sklep jaki potwierdził to Nasionamarihuany lub Ganjafarmer, od jednego z nich kupował. Napisał że to jeśli to sklep to jeden z tych. O THC THC sam zacząłeś, że napisałeś do nich żeby się ustosunkowali i wyciągnąłeś ich do tematu. Według mnie temat jest jasny i klarowny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue i tak stoi w prawie ale jest jedno ale. Nie trzeba być członkiem Mensy żeby wiedzieć, że nikt tych nasion nie trzyma w klaserach.

Policja może wejść bez nakazu jeśli mają podejrzenie że coś masz i możesz się tego pozbyć. Później dostaniesz protokół przeszukania.

To jest jak z badaniem trzeźwości kierowców. Jeśli policjant ma podejrzenie bla bla bla... Czyli zawsze może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz szmaty sprzedały na psach to mieli nakaz aresztowania i przeszukania domu. Innym razem po prostu policja chciał wejść nam na mieszkanie bo byliśmy upaleni i leciała głośno muzyka. To powiedziałem grzecznie że już będziemy cicho, wyciszyłem muzykę i tyle. Pytali czy mogą wejść to powiedziałem że nie bo moja dziewczyna jest naga.

@Bimbrownik kwestia rozmowy. I znajomosci swoich praw. Najlepiej mieć łańcuch w drzwiach i rozmawiać przez łańcuch. Jeśli go urwą to jest dowód że wtargnęli a nie było zagrożenia niczyjego zdrowia i życia. 

Jasne że policja będzie próbować to odkręcić, wtedy dobry adwokat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue Tak ale jeśli np mają "cynk" że coś masz większego to mogą wpaść ale to nie chodzi już o kilka g bo oni wtedy też ryzykują. To musi być praktycznie pewniak z ostatniej chwili bo jak nie trafią to jak piszesz, możesz im zrobić koło pióra ale jak trafią to się będą z komendantem po jajkach głaskać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron nic nikomu nie muszę udowadniać ,a już na na pewno nie tobie. Nie będę tu nikogo przekonywał i przestań mi wmawiać że gdzieś wspomniałem o sklepie  THC THC .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bober13 napisał:

@Aron nic nikomu nie muszę udowadniać ,a już na na pewno nie tobie.

Mhm. Wiary-godność. Po co to komu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole dawno mnie tu nie było i nie jestem na bieżąco ? ale skoro tak srasz i psycha ci siadla a zajmujesz się tym co siejesz ewidentnie ci dupa siada więc mam się rozpisać czy już wjebales wszystkich że strachu do jednego wora i powiedziałeś Panu prokuratura gdzie na jakim forum szukałeś pomocy ? nastraszyli grzywnę wyjebali dobrowolnie każe się podałeś to tak jak się przyznać nie rozumiem tego ale świat się kreci wokół.. Szczekaczy co głośno krzyczą a gdy przypał to srqczka... Psycha siada to się nie bierz za to co konsekwencje grożą a pozniej na ochronkach kurwa Mac... Rorki i do kościoła wypierdalac na spowiedź 60 zajebane kurwa... Wstyd pa owie się przyznać jak się działa w temacie.. Dla kumatych ludzi z charakterem pozdro

W dniu 10/06/2020 o 16:27, Aron napisał:

Mhm. Wiary-godność. Po co to komu. 

Po to jest bialko aby wiarygodne było na spacerniaku ? a nie wjeb i do wora 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chuj dupa cycki mnie farmę przyczail zagonil na goracym złapany 25 wiaderek z krzaczkami nie były w takim etapie żeby kwitly zawineli na dołek wjeb aby się przyznać ale o co o samosiejke na jakiej pod stawię skoro ktoś pizda i się nie liczy w konsekwencjiami to tak jest  o wyrok wyjebane zresztą. Wyszła jakąś lioa czy nie jakiś sklepik zagonil czy co jest grane żebym wiedział skąd nie zamawiać aby nie dorabiac 60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, a może licznik Ci się kręcił za mocno jak był spisywać ludzi licznik elektryczny. Pomysł płacisz rachunki po 200 co 2 niech nagle sciagniesz na 400 chyba coś nie halo, oni takie przypadki zgłaszają policji, wielu ludzi w ten sposób wpada. Dlatego notując panele dobrze ciągnąć przez rok na darmo z 300 może 400W nadaremnie by montować na zaś panele fotowoltaiczne, a później już nie ma przypływ chyba że samemu się to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Obcyk19 Dziwna sprawa a no akwarium też sporo prądu ciągnie. Nie dość że płacisz gruba kasę to żeby ktoś ci zużycia żałował to jest chore. W bloku troszkę inaczej bo w domu prywatnym. To wystarczy spawarkę mieć i jak coś to się tłumaczyć że się spawa w wolnych chwilach hehe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...