Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Aron Prokurator proponuje karę na którą możesz lub nie musisz się zgodzić . Wyrok i tak wydaje sąd , jeżeli zgodzisz się na propozycję prokuratora to na 99% taki tez będzie też wyrok sądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bober13 nie do końca tak jest. Jeśli się przyznajesz i poddajesz karze to prokurator wydaje wyrok w tej sprawie. Gdybyś coś kręcił albo odwalał lub co gorsza dodatkowe przewinienia jak udzielanie czy handel to może być sąd. Sąd ogólnie ma rozpatrywać sprawy i tam możesz się bronić przed prorokiem ale jeśli się poddasz to nie ma potrzeby sądu, bo po co. W sensie że nie będzie rozprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś, czy dostaje się zakaz wyjazdu z kraju w razie w? 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron jak masz dozór to naprwno nie inaczej nie wiem.

W każdym razie dostajesz wpis do akt (nie wiem czy to zależy od rozmiaru "przestępstwa") na 6lat. Ale jak nie było to jakieś wielkie przewinienie i miałbyś problem ze znalezieniem np.pracy bo potrzebujesz zaświadczenie o niekaralności to po ok 2 latach możesz pisać do proroka o wykasowanie z wpisu, on to rozpatrzy i może to skasować. To to już trzeba pytać policjanta jak jest w miarę spoko.

Oni zastraszają zakazami itp ale trzeba wiedzieć jak działa Schengen, jakie się ma prawa i obowiązki. Nie wolno do nich skakać i cwaniakować. To też są ludzie i trafiają się spoko ludzie. Swego czasu z racji pracy często się z nimi stykałem i jak nie trafił się stary ubek albo nadgorliwy małolat lub co gorsze kobieta to mówili że często nie chcą ale muszą bo takie prawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Aron napisał:

Napisałem do sklepu @THC-THC Może zechcą się ustosunkować... 

Zapewniają o bezpieczeństwie, szyfrowaniu danych itp. Sklep, który ma 15 lat prułby się na klientów? Albo te ich zabezpieczenia to ściema, albo kasa od policyjnych ich skusiła. 

Nie do końca rozumiem co my mamy wspólnego z tym tematem.

Nasz sklep jest na zagranicznym serwerze, mało tego jako jedyni z Polskich sklepów mamy biuro obsługi klienta w Hiszpanii, tam korespondujemy z klientami, odbieramy telefony i przyjmujemy zamówienia.

Nie bez powodu przenieśliśmy całe biuro obsługi do Hiszpanii, na pewno nie po to żeby komuś dane przekazywać, a po to żeby nie można było się nas czepiać, tym samym jest to też wasze bezpieczeństwo.

Po za tym nawet w takiej Polszy już raczej nikt nie tropi ludzi kupujących parę nasion. Przypał można mieć jedynie przez sąsiada, który coś wywącha lub też przez zadawanie się z dilerami itp. Wtedy jest się już na celowniku niebieskich, którzy będą węszyli tu i tam. Łazili po inpostach... pamiętajcie że za monitorem w paczkomatach jest kamera, która jest wycelowana w waszą twarz.

U nas jest bezpiecznie.

 

pozdrawiam

THC-THC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten post @THC-THC Trochę mnie uspokoiliście. Mam jeszcze pytanie co do:

Cytat

Łazili po inpostach... pamiętajcie że za monitorem w paczkomatach jest kamera, która jest wycelowana w waszą twarz.

Tak zamawiałem przez inpost... Z tymże ja mam zapachu 0. Wobec tego - jaka forma zamówienia według Was jest najbezpieczniejsza? Bo wizyta osobista odpada. 

Dzięki i pozdro. 

@Bimbrownik

Cytat

 To też są ludzie i trafiają się spoko ludzie. Swego czasu z racji pracy często się z nimi stykałem i jak nie trafił się stary ubek albo nadgorliwy małolat lub co gorsze kobieta to mówili że często nie chcą ale muszą bo takie prawo

  •  

Coś w tym jest. W pracy często to kobiety są te najgorsze. A kobieta-policjant to musi być dopiero combo. 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Według mnie najlepszą formą zamawiania jest na osobę (adres), która nie siedzi w temacie. Po po prostu zamawiajcie sobie za pobraniem na ziomka, który jest czysta jak łza. Tylko trzeba mieć takiego zaufanego kogoś.

Ogólnie jak wspomniałem nie ma problemów typu masowe tropienie ludzi kupujących nasiona. Wiedzieli byśmy o tym bo ludzie by nam to pisali, problemu nie ma. Osoby mają wpadki ale to na własne życzenie. Jak już wspomniałeś Policja to też ludzie i zwłaszcza ci młodzi nie chcą tropić i karać użytkowników z 3-5 roślinami, ale jeśli jest donos sąsiada to muszę iść pod adres choć by nie chcieli.

Dodam jeszcze że my jako jedyni w PL mamy inny schemat dziania, wspomniane Biuro Obsługi Klienta w Hiszpanii. Opisaliśmy też jaki mieliśmy problem kiedyś ze sklepem stacjonarnym https://thc-thc.com/prawo-a-legalnosc-nasion-marihuany/ więc nie mogę ręczyć za moją konkurencję, zwłaszcza za młode sklepy, które mogą się wystraszyć nalotu CBŚ i które nie mają doświadczenia w tej branży a jest ona specyficzna, należy mieć odpowiednie zabezpieczenia.

 

pozdrawiam

THC-THC

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się jeszcze do tematu , nikogo nie oskarżam , wiem jedno nikomu nie mówiłem mieszkam  w takim miejscu że nikt by nie zauważył .

Rzeczywiście miałem duże szczęście do panów Policjantów i do pana Prokuratora , w przeciwnym wypadku pewnie byłby areszt. 

Zgadzam się też z tym że byłem bardzo naiwny zamawiając w Polskim sklepie . Dodam tylko że w necie są bardzo pozytywne komentarze o tym dostawcy .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 godzin temu, Bober13 napisał:

sklep mi się  tłumaczy że to oczywiście nie od nich ale ja mam inne zdanie , jeszcze z nimi powalczę sam 

Z nami nikt na taki temat nie pisze, więc to nie my ?

A tak na poważnie sprawdź sobie gdzie ten sklep ma serwer https://domeny.pl/whois.html

 

pozdrawiam

THC-THC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...