Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

NASIONA MARIHUANY FEMINIZOWANE

nasiona-feminizowane-marihuany.jpg

Nasiona feminizowane są tworzone w celu uzyskania jedynie żeńskich roślin. Normalne nasiona konopi mogą wyrosnąć jako rośliny męskie lub żeńskie - decydują o tym chromosomy płciowe X i Y. "Feminizacja" to proces zmuszenia roślin żeńskich do wytwarzania męskiego pyłku, potrzebnego do wytworzenia nasion.Roślina z dwoma chromosomami X będzie żeńska w 99% przypadków.

NASIONA MARIHUANY REGULARNE

nasiona-regularne-marihuany.jpg

Występujące naturalnie rośliny marihuany są rozdzielnopłciowe, co jak pewnie pamiętacie ze szkolnej biologii oznacza, że występują żeńskie i męskie osobniki. Krzyżują się one między sobą dzięki czemu powstają coraz to nowsze odmiany i gatunki.Regularne nasiona to właśnie takie, z których wyrosną męskie i żeńskie rośliny, a grower nie ma żadnego wpływu na ich płeć. Nasiona regularne mają wielką wadę właśnie dzięki temu że nie wiemy co wyrośnie, a przecież nie chcemy palić męskiego osobnika.

Wizualnie nie da się odróżnić nasion feminizowanych od regularnych, aby mieć pewność co do swoich nasion to należy kupować je u sprawdzonego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje nasiona feminizowane mam pewność że wyrośnie żeńska roślinka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakie srebro stosować?

Jonowe czy niejonowe? Bo chcę zakupić preparat a teraz już sam nie wiem które wybrać a może to obojętne? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 godzin temu, Andi napisał:

kup sobie azotan srebra albo gotowy już specyfik 

Szukałem właśnie...pisałem do jednego ze sklepów w sprawie ,,Silver Spray" jaki ma skład a oni mi odp,, doniczki małe po 5 zł a duże po 15 zł" ha ha 

Pisałem do drugiego sklepu o ten sam spray, to nic nie odp.

Pisałem do trzeciego sklepu, to napisali, że skład jest nieznany.

Nie wiem czemu ale nie chcą podać skladu. 

W aptece można kupić srebro koloidalne o różnej mocy ale jest jonowe i niejonowe, to obojętne jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To srebro w sklepach ma max 50ppm, używałem kiedyś takiego bez efektu. Musiało by być mocniejsze, 150-200ppm.

J.w. najlepiej STS, albo gotowy już feminizator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...