Skocz do zawartości
Farben2

4 auto: Og kusch,white widoow, light northren ×2, .... sezonówka jack herrer

Rekomendowane odpowiedzi

20200607_190111.thumb.jpg.691f4bd4186dbe45f8b4898f9c66abca.jpg  Nie dość że pogoda bardzo kiepska to jeszcze mszyca zaatakowała planty,ale niema tego złego  chciałem naturalnie wytępić.mszyce więc pognerałem w internecie   dowiedziałem sie że czosnek z wodą w odpowiednich proporcjach świetnie radzi sobie z mszycą więc sspryskałemplanty takim roztworem, mszyc faktycznie ubyło ale nie zlikwidowało za to odkryłem że ten środek rośliny wręcz uwielbiają ,po oprysku z czosnku rośliny dostały kopa wyraźnie widać że uwielbiają ten oprysk, twraz czekam na ładną pogode, jak myślicie rośliny mogą sie zepsuć.od tej pogody gdzie pszez 2 tyg prawie słońce z zachmur nie wychodzi?

20200607_190046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Farben2 napisał:

20200610_172938.thumb.jpg.fc5b37e7ad4c05f8b26ef4d89e9d2eb4.jpg

20200610_172958.jpg

20200610_172817.jpg

Musze je mocno wykszywiać ku dołowi bo niemogą wyrosnąć po za balustrade bo niepowołane osoby mogą zobaczyć, niewiem co mam zrobić z zapachem po podwórku chodzą sąsiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farben2
Ładne krzaczki, resztkę mszyc możesz usunąć ręcznie albo za kilka dni zrobić kolejny oprysk z czosnku jeśli ma tak pozytywny wpływ. Teraz każdy zmaga się z mszycami, jest ich mnóstwo i dosłownie wszędzie 

@edit 

gdy podrosną to możesz donice opuścić niżej i wystawić jakieś ładne kwiaty balkonowe, które również pomogą zakamuflować dziewczyny a i jeśli będą miały intensywny zapach to tez Cię uszczęśliwi, może lawenda? Odstrasza również komary 

Edytowane przez SicWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf  jak zobacze jakąs mszyce to odrazy zabijam oprysk z czosnku to nie robie bo i tsk cały czas deszcz to i by oprysk nic nie dał, ta mszyc to plaga mam na wszystkich pomidorach ogórkach i papryce, no właśnie dolnic nie moge opuscić niżej musiał bym nogi poucinać od tej dolnicy mam kwiaty balkonowe ale nie mogą być za duże bo bendą pszysłaniać słońce marysi, tak lawenda to powinien być niezly pomysł,ewentualnie sprubuje jak  w indoże zapach kamuflowac amolem

@SicWolf  jedno mnie zastanawia, mówią  że automat po miesiącu powinien  już kwitnąć a moje 4 auto nie kwitną pszynajmniej niezauważyłem,  za to zaczynają pachnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farben2 No to pomyśl jakby tu zmontować coś na szybko i dać niżej krzaczki, może jakieś uchwyty zawiesić na poręczy? 
 

Nie martw się, że jeszcze nie zakwitła na out rośliny bardzo często robią to później, moja white widow pokazała preflowery w 37 dniu ? a im później tym więcej czasu na wegu wiec plony większe xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farben2  Nie masz innego wyjscia jak trzymac je nisko przy ziemi, ale w pewnym momencie przerosnal Ci doniczke (tym bardziej ze sie wyciagaja bo maja za malo swiatla) i co wtedy zrobisz ?

Zreszta powinienes je giac w spirale i nie poprostu klasc na glebie, w ten sposoub bardzo szybko zabraknie Ci miejsca.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał @CheMsKuN lat trzeba było robić jak zygzak albo spirala. Pamiętaj tylko że jak zacznie kwitnienie to dobrze jej już nie doginać. A topy same pójdą w górę. Ja osobiście kupiłbym sobie kawałem polprzezroczystej plexi i doczepił do balkonu. Będziesz miał blokadę na wscibskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna roślina pokazała płeć, rośliny mogą ok 20cm w góre rosnąć  bez pszypału myślicie że urosną więcej jak te 20 cm? Z sezonówki cherrera mam zamiar klony pobierać i do boxa wstawić czy to dobry pomysł?

15921367752552968989528261793730.jpg

15921368060157260440407087767825.jpg

Rodzina u mnie bywa jak narazie wszyscy myślą że są to pomindory??ciekawe co powiedzą jak zaczną kwitnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farben2

45 minut temu, Farben2 napisał:

myślicie że urosną więcej jak te 20 cm?

może tak może nie, przecież zawsze możesz ją nagiąć, czy zgiąć łodygę(supercropping) 

 

45 minut temu, Farben2 napisał:

klony pobierać i do boxa wstawić czy to dobry pomysł?

jak chcesz to twój wybór, klonowanie dobra sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farben2 ja myślę że wyjdą poza barierke, chociaż ja mam jednego sezona po 40 dniach wega to jest malutki, dosłownie malutki? Ale to też pod lampami mam większą kontrolę. A co do klonów to dobry pomysł, rób. 

W najgorszym wypadku będziesz ciął nogi od doniczek ?

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...