Skocz do zawartości
Janusz pawlak

Najgorszy sezon w życiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sezon jeszcze się nie rozpoczął a ja mam ciagle pod górkę. Na ten czas posiadam 3 roślinki autoflowering. Pierwsza roślina Cheese auto XXL, najpierw niedobory, i problemy z PH. Zaraz za tym plaga przędziorka. Gdy pozbyłem się przędziorka okazało się, że w jednym topie mam pleśń. ? pozbyłem się topa. To jak na złość, w pozostałych zalęgła się mszyca. W każdym topie jest to cholerstwo, do tego pełno muszek na roślinie. Pęseta to walka z wiatrakami. Opryskałem. Kolejne dwie roślinki, tez zaatakowała mszyca. Na szczęście ostatnia czwarta roślina jest w wegu. Mam nadzieje że ją to wszystko ominie, magnum od buddha. 

 Opisz proszę swój najgorszy sezon. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Janusz pawlak pierwszy sezon nie pamiętam ale był chyba nieudany nie pamiętam już go, było wiele nieudanych przez zwierzynę i geny które nie dochodziły 

Edytowane przez Kibic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że pierwszy sezon był moim najlepszym sezonem. 9lat temu ? nic nie wiedziałam, a wszystko szło super. Najgorszy sezon był rok temu i w sumie dwa lata temu, jak mi ślimaki zjadaly rośliny, później jedna zniknęła ze spota, a jeszcze dwie kolejne nie doszły i musiałam oddać bo nie miałam opcji boxa w domu. Dlatego po ostatnich dwóch sezonach na oucie które były tak beznadziejne od teraz mam tylko indoor? bez stresu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Chciałbym mieć uprawę indoor, lecz jak narazie nie posiadam warunków. W przyszłości, zbuduję wielki growbox w piwnicy. Druga sprawa, to trzeba mieć duży budżet na takie zabawy. Outdoor w foliaku to, wsadzasz pestkę i rośnie. Zawsze zastanawia mnie czy hodowcy indoor nie mają problemów ze szkodnikami. Wczoraj odkryłem ze nawet na papryczkę z parapetu mszyce mi zdjęły. W tym roku u mnie jakaś plaga mszyc wystąpiła. 
420

Edytowane przez Janusz pawlak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...