Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Co powiecie o tym panelu Led?? lumatek-attis-200w

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Rozglądam się za nowymi ledami do nowego boxa 60x90x170

Dzisiaj zobaczylem cos takiego, co o tym myślicie? Cena nawet spoko 

Myślę jeszcze nad mars hydro TSW 2000  albo spider farmer sf2000 juz niewiem co będzie odpowiednie

https://www.ledgrowshop.pl/led-grow-lights-2/lumatek-attis-200w/

Chcę jeszcze dodać że rośliny będą używały tylko 60x70 bo 20cm zostawiłem na akcesoria typu nawilżacz itp.

Edytowane przez Dobry_Człowiek!
Wiecej informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  Wez nie sluchaj pierdolenia PSEUDOexpertow, Lumatek  bije jakiegos tam marsa  miekkim chujem. Ale jesli masz do wyboru panel SF2000 to bierz ten wlasnie panel. Tam masz juz diody samsunga i prawdziwe 200W ze sciany. No i sf2000  doswietli Ci cala pow. boxa.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym  Kurwa czlowieku, a co ma tutaj cena do rzeczy ? Jest tani bo to najmniejszy z modeli, sprawdz sobie ile kosztuje wersja zeus pro. Jestes ewidentnie niedoinformowany i nie wiem po chuj wdajesz sie zemna w gadke. MIGRO na swoim kanale na youtube, trzy miesiace temu testowal lumateka w wersji zeus PRO, i doslownie pial z zachwytu nazywajac panel lumateka KILLER GROW LIGHT !

A przeciez w wersji Attis siedza te same diody, tylko jest ich mniej, co nie zmienia faktu ze pokrywa pow. 0,8 x 0,8 m. A skoro autor tematu pisal ze bedzie korzystal z pow. 60x70cm. to teoretycznie pokraje mu cala pow. boxa.

Od tego reklamowania lumateka nie wiem czy nie wybral bym tego panelu zamiast sf2000? . W kazdym badz razie, chuja sie znasz, tylko to chialem ci powiedziec.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Dobry_Człowiek! napisał:

Chcę jeszcze dodać że rośliny będą używały tylko 60x70 bo 20cm zostawiłem na akcesoria typu nawilżacz itp.

@Szym Jestes niedouczonym i malo rozgarnietym brodzikiem umyslowym, w dodatku nie wiesz kto to jest MIGRO i czym sie zajmuje a odgrywasz experta w dziedzinie oswietlenia led. Nie chce mi sie z toba dalej dyskutowac bo jestes dno intelektualne, dlatego to tyle odemnie.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 6/6/2020 at 6:29 PM, Szym said:

@CheMsKuN zależy jaki lumatek ten jest jeden z tańszych ProExpercie 

te nowe lumateki zbierają bardzo dobre opinie i są na pewno lepsze niż mars itd. są też odpowiednio droższe. Na UK420 jest wątek o nich i nawet jednej złej opinii. Kolejki się po nie ustawiają. Sam bym je brał pod uwagę 

On 6/6/2020 at 7:19 PM, Szym said:

@CheMsKuN gość sprzedaje pewnie lumateki a ty łykasz jak młody pelikan i autor będzie oświetlał 60x90

Gość ma swoją markę i wypromował ją między innymi wykonując bardzo rzetelne testy wielu różnych paneli. Polecam jego kanał jak i jego produkty. 

Proszę o to fotki od growera, który wziął jeden attis300 do testów i potem kolejny już kupił. Po tym cyklu stwierdził, że jest zdecydowanie najlepszy panel w tej cenie i wymienia po kolei wszystkie cmh na te panele. Problem jest tylko z dostępnością. 

 

large.attis.jpg.7d783687510fc62f6898505e876c13c3.jpg

large.tangie.jpg.52076400f91d47908d00ae0cf1fdb6b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  O CXB 3590 wiem tyle ze jest najsilniejsza z calej serii, i ze zostala zaprojektowana specjalnie pod grow. O 3070 nie wiem niestety nic.

Edytowane przez CheMsKuN

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Tak powaznie do diody COB na dzien dzisiejszy doslownie wysypaly sie na rynek, i oczywiscie kazdy chwali swoje, i co miesiac nowsza wersja, chuj wie co wybrac ? Ja mam jeden panel (samoroba) oparty na diodzie 4x Clu 048 i jestem z niego mega zadowolony, Terat dokupilem CXB 3590 i jestem pewien ze tez spisze sie na medal ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Moze tak, do tego co juz na gorze wymienilismy dodal bym jeszcze luminusa, co wybierzesz to juz od Ciebie zalerzy. Zobacz co jest aktualnie dostepne do zamowienia. Ja mialem problemy  z zakupem clu 048, nigdzie ich nie bylo.

Ja nigdy w zyciu nie lutowalem, ja nawet lutownicy w domu nie mam ?, dlatego panel skladal mi fachowiec ? Tymbardziej ze ja chcialem panel z redboosterem, czyli dodatkowe 12 czipow na osobnym zasilaczu.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...