Skocz do zawartości
Zuberek23

Panel do mikroboxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam boxa o wymiarach 30x30x60. Taki na początek przygody z indoor. Zastosowałem dwie żarówki Emos 20W 2700k. Jednak wydają mi się za wysokie (juz po ucięciu plastikowych osłon). Jaki panel polecacie? Do jakiej mocy szukać na tak mała powierzchnie? Zależy mi żeby lampa byla jak najniższa. 

Czy coś w tym stylu ma sens? 
https://ajzu.pl/pl/pozostale-/4565-reflektor-mini-led-grow-cob-50w-dual-25x13cm.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 05/06/2020 o 15:42, Zuberek23 napisał:

Witam, posiadam boxa o wymiarach 30x30x60. Taki na początek przygody z indoor. Zastosowałem dwie żarówki Emos 20W 2700k. Jednak wydają mi się za wysokie (juz po ucięciu plastikowych osłon). Jaki panel polecacie? Do jakiej mocy szukać na tak mała powierzchnie? Zależy mi żeby lampa byla jak najniższa. 

Czy coś w tym stylu ma sens? 
https://ajzu.pl/pl/pozostale-/4565-reflektor-mini-led-grow-cob-50w-dual-25x13cm.html

Nie ma sensu, ten panel jest nie wydajny (nie daje wystarczajacej ilosci par), a poza tym grzeje sie jak farelka.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki wielkie o to mi chodziło. To będzie dla fazy weg i flo? Na jakiej wysokości umieszczać ten panel? Tak jak te żarówki Emos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W panelu ktory ja Ci zaproponowalem masz juz diody COB, potem masz juz tylko Quantum Board . Bierz ten ktory Ci podeslalem.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf

39 minut temu, SicWolf napisał:

A jaka jest minimalna odległość leda od planta? 

zależy od LEDa, jak led jest blisko krzaków to mogą się krzaki "zbijać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz malutkiego Boksa jak ja więc one muszą rosnąć nisko więc to zbijanie może odbije się na plonie ale gdzie tu zmieścić olbrzymi plon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...