Skocz do zawartości
Pellas

Proszę o rady i wskazówki moja pierwsza uprawa

Rekomendowane odpowiedzi

następne foty troche przygoliłem liście i zastanawiam sie czy nie obciąć tych dwuch łodyg  bo pewnie małe topki będą jest sens czy zostawić jak myślicie ??

IMG_20200611_183003.jpg

IMG_20200611_182853.jpg

IMG_20200611_182905.jpg

IMG_20200611_182915.jpg

IMG_20200611_182922.jpg

IMG_20200611_182932.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słaby led ale myślę że dociągne na nim i zaopatrze sie w inny a jak słabe teraz jest światło to np przełączenie 24/0 coś da czy bez sensu ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten panel to mozesz powiecic 20 cm. nad plantami wtedy zna egzamin, pod warunkiem ze dokupisz drugi taki. Bo na 1m2 masz zdecydowanie za malo swiatla, krzaki masz powyciagane. Zbiory nie beda zadowalajace.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to test narazie testuje próbuje to docągne i zaopatrze sie w lepszy sprzęt  albo ogolić pare łodyg  dolnej w jednej roślince bez treningu tam gdzie światło nie dochodzi i zobaczyć czy da to jakiś efekt czy nie na jednej moge spróbować zostawić tylko ze 3 4 łodygi  moze większe urosną ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Pellas napisał:

słaby led ale myślę że dociągne na nim i zaopatrze sie w inny a jak słabe teraz jest światło to np przełączenie 24/0 coś da czy bez sensu ?

 

 Wyjeb tego leda i kup coś porządnego mialem  tez sie połasiłem na tego leda bo tani ale nie byłem zadowolony z efektu nawet gdy kupiłem drugiego takiegosamego. Automaty czyma się 18/6  pszez  cały cykl, teraz już nie trenuj bo rośliny ci mogą nie dojść , gdy byłgy na wegu powinnes je tak wytrenować aby wszystkie szczyty miały na jednym poziomie i lampa jak naj niżej sie da

41 minut temu, Pellas napisał:

słaby led ale myślę że dociągne na nim i zaopatrze sie w inny a jak słabe teraz jest światło to np przełączenie 24/0 coś da czy bez sensu ?

 

 Wyjeb tego leda i kup coś porządnego mialem  tez sie połasiłem na tego leda bo tani ale nie byłem zadowolony z efektu nawet gdy kupiłem drugiego takiegosamego. Automaty czyma się 18/6  pszez  cały cykl, teraz już nie trenuj bo rośliny ci mogą nie dojść , gdy byłgy na wegu powinnes je tak wytrenować aby wszystkie szczyty miały na jednym poziomie i lampa jak naj niżej sie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz już wiem ? pokombinuje jeszcze z opuszczeniem lampy i ciachne tego jednego nieszczęśnika zobacze czy będzie jakiś efekt na plus czy nie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej pare fotek  i par pytań 

IMG_20200620_124740.jpg

IMG_20200620_124841.jpg

IMG_20200620_124318.jpg

okej pare fotek  i par pytań 

IMG_20200620_124400.jpg

IMG_20200620_124409.jpg

IMG_20200620_124447.jpg

IMG_20200620_124555.jpg

IMG_20200620_124632.jpg

jak myślicie ile tym dwum większym zostało do ścinki  ?

IMG_20200620_124546.jpg

jak na pierwszy raz myśle ze coś z tego będzie z tych 4 krzaczków z 20 g palenia hehe co myślicie ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza uprawa na test  to myślę ze i tak nie jest źle chyba następna będzie lepsza ? tylko muszę się zaopatrzeć w nowy osprzęt hihi  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...