Skocz do zawartości
13crew

Potrzebne porady

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Tester napisał:

@13crew jakie porady?

Czy roślinę  kłaść do samej ziemi? I. Kiedy uciąć topa  w ten sam dzień jak ja położyłem czy odczekać.? Ogulnie jadę bez testera PH. Ale wodę  która używam prEluszcAm przez filtr  brita. Mam zamiar kupić  ale Prze ta koronę trochę się zblokowało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@13crew

2 minuty temu, 13crew napisał:

Czy roślinę  kłaść do samej ziemi? I. Kiedy uciąć topa  w ten sam dzień jak ja położyłem czy odczekać.?

jak robisz LST to tak, z cięciem topa to nie wiem o co Ci chodzi, musisz poczytać trochę tak się najszybciej nauczysz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tester napisał:

@13crew

jak robisz LST to tak, z cięciem topa to nie wiem o co Ci chodzi, musisz poczytać trochę tak się najszybciej nauczysz 

Tak właśnie czytam to co zamieściłeś. Jasno. konkretnie. Fajnie.   Powiedz  mi czy pH ziemi  zmienia się znacznie lejąc cały czas wodę przefitrowana przez brita..? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycielem w niej topa. Czytałem oglądałem twój artykuł. 

IMG_20200605_131917.jpg

IMG_20200605_131939.jpg

Edytowane przez 13crew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Tester napisał:

@13crew jak ona już kwitnie, na wegu robi się fim albo topping 

To zjebałem. Ale jedna  mała  akurat zrobiłem dobrze. Jeszcze nie kwitnie. A jedną co kwitnie oszczędziłem 

To szybko. Ogulnie nirwiem. Co to za odmiana bo miale 2   think difrent i szamana  3 nasiona tego 3 tego. I 3 szlak mi trafił  albo je przelałem albo za dużo słońca... A znawcy rapu mi mówili  wystaw na słońce  rośliny lubią słońce i dupa. Cieszę się że żyją te 3cytryny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Tester napisał:

@13crew no konopie lubią słońce, albo odpowiednie oświetlenie 

Słoneczka to to miało pod dostatkiem teraz trochę mniej  ale to zaledwie 2 dzień  zaraz znowu  dowali 30  na termometr odczuwalne pewnie więcej. Belgia. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...