Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner tak, dopiero przełączyłem. Nie będę zakładał relki, bez sensu. Może jakieś zdjęcie wrzucę czy coś. Niech zacznie kwitnąć, bo liście to wszyscy widzieli 😂

Edytowane przez Wentyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liście wszyscy widzieli,oczywiście,ale pąki też. Pokaż chociaż jaki twór przygotowałes na kwitnienie.

Nie ma co ignorować tych liści,bo weg jest w zasadzie najważniejszy. 

Pomijając niedobory,możliwe choroby czy inne wypadkowe w okresie kwitnienia to właśnie weg jest odpowiedzialny za cały twój plon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po jakim czasie klony zaczynaja rosnac? Albo kiedy w ziemi widac ze sie nie przyjely? Zrobilem klona tak z ciekawosci z ucietego szczytu jak robilem toping i nie wiem czy cos z tego bedzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Growerseed napisał:

Siema, na ile zostawić światło w trybie 18/6 żeby przeszła w tryb wege i czy potem zmienić można na 12/12

jak zostawić światło w trybie 18/6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kodein najpierw musi się ukorzenić, życie klona to tyle samo dni ile ma matka, więc tak naprawdę jeśli pobierasz klona w czwartym tygodniu życia matki klon ma tyle samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK Czyli powiedzmy przykładowo do ścinki matki został miesiąc i taki klon tez dojdzie za miesiąc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, konopny_janusz napisał:

A robił ktoś kiedyś klona z klona? Albo klona z klona klona 😄

Klona z klona próbowałem wyszło Mao w sensie taka bida edyszyn pewnie dlatego że nie używałem żadnego preparatu, niestety trwa to znacznie dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK przed chwilą prawie popadłem w rozpacz. Po czyszczeniu waporyzatora crafty przestał się włączać i nie reagował ma ładowanie. Chyba złapał trochę alkoholu izopropylowego bo czyściłem komorę grzewczą nasączonym gazikiem. Ale wysuszyłem vapa wentylatorem i ufff... Kurwa włączył się. Ładuje go teraz mniejszym prądem 1A w pozycji "do góry nogami" w razie czego 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...