Skocz do zawartości
spizgunek123

dojdzie mi easy sativa, jeśli zasadze w czerwcu?

Rekomendowane odpowiedzi

siema tak jak w temacie, spóźnilem się, czy jeszcze bym mógł na spokojnie easy sativke kiełkować i wrzucać na spota ? ? Mogłaby równie dobrze iść chwilowo pod lampę, ale raczej nie opłaca się marnować ladnej pogody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@spizgunek123 sezonówke można jak najbardziej, po prostu mniejsza trochę urośnie, pytanie tylko kiedy zakwitnie bo obecnie różnie z tymi genami, pół automaty bym brał jakieś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester najbardziej zależy mi na dużym plonie, żeby mieć co na zimie jarać ?

@Bimbrownik AF, też dokupie, ponieważ taki los wyszedł, że większość mi nawet nie powychodziła z ziemi, pomimo zapewnienia roślinkom dobrych warunków. Miałem, ogólnie wcześniej 10x sezon early widow z gratisów, ale wyszło takie gówno, że nawet kiełki nie chciały wyjść ???.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik nie jest powiedziane, że mu wyjdzie, zależy na jaki gen trafi, kiedyś easy sativy były pewniaki i dochodziły na początku października a jak teraz mu zacznie kwitnąć pod koniec września to wiadome że nie dojdą, kilka lat temu easy sativa od Dutch Passion można było by spokojnie o tej porze kiełkować, sezon w pełni zaczyna się w połowie maja już teoretycznie 2 tygodnie trwa sezon więc jeszcze dużo czasu na wzrost, przecież pełnosezonówki zakwitają jak poczują ten moment na zakwitnięcie, jeśli coś spizgunek123 zepsuje na starcie to mu mała urośnie roślina pełnosezonowa, albo jak trafi na późne geny to mu nie zdążą zakwitnąć i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester no właśnie, piszecie wszyscy że kiedyś były lepsze i teraz robią na odpiernicz. @spizgunek123 pisal, że zależy mu na dużym plonie więc słabym pomysłem jest sugerowanie, że jak trafi na dobry gen to dojdzie bo jak nie trafi to zostanie z niczym

Zgadzam się tylko z jednym. Że nie jest powiedziane, że nie dojdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik

1 godzinę temu, Bimbrownik napisał:

pisal, że zależy mu na dużym plonie więc słabym pomysłem jest sugerowanie, że jak trafi na dobry gen to dojdzie bo jak nie trafi to zostanie z niczym

takie są fakty i dobrze żeby to wiedział, dlatego wcześniej mu pisałem żeby pół automaty brał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...