Skocz do zawartości
MatiWeed

Co jej jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

29751691-2A22-4257-A185-8E339F9C05DA.thumb.jpeg.4870f0989cc985917d425d9f39fa8cb0.jpegPrzelalem? Podlewalem tylko jak miała już sucho. Jak ja uratować? Wilgotność 70, temp 29. Druga podlewana tak samo jest cała zdrowa i 2x większa.

Edytowane przez MatiWeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby rośliny umiały mówić to do większości powiedziały by "zostawcie nas w spokoju i dajcie nam rosnąć"

@Aron nie śmiej się. Zauważyłem że praktycznie wszyscy uprawiający w ziemi i mierzący wszystko co do ml mają jakieś problemy. W hydro wiadoma sprawa, trzeba mierzyć ale w ziemi intuicyjnie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodobała mi się mądrość i prostota w tym sformułowaniu ? @Bimbrownik

Sam kiedyś hodowałem jakieś sukulenty, kaktusy, monstery i inne egzotyczne rośliny. I im bardziej byłem nadgorliwy, tym gorzej mi to wychodziło. A jak je przesuszyłem parę dni, to pięknie i wdzięcznie wschodziły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron Ja do dzisiaj mam w domu 3-4 kaktusy. I nie wiem czemu i je jeszcze mam , ja ich nigdy nie podlewam ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Moje jeszcze zyja, pytalem sie zony, twierdzi ze czasami podlewa, w tym domu dzieja sie dziwne rzeczy o ktorych ja nic nie wiem  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

".. w moim magicznym domku wszystko się zdarzyć może. Same zmyślają się historie, sam się rozgryza orzech..." ?

Taka piosenka mi się przypomniała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CheMsKuN napisał:

@Aron Ja do dzisiaj mam w domu 3-4 kaktusy. I nie wiem czemu i je jeszcze mam , ja ich nigdy nie podlewam ?

No kaktusy nie są specjalnie wymagające. Ale sukulenty są bardzo wrażliwe i łatwo je przelać. 

To była jedna z moich fanaberii. Niestety za mało wiedzy miałem i mi popadały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...