Skocz do zawartości
Bogos420

Czy za 0.2g sąd umorzy sprawę?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, nie dawno miałem przygodę z niebieskimi. Złapali mnie z 0.2, przeszukali mi mieszkanie i zabrali na komendę. Tam złożyłem zeznania że zakupiłem tą substancję lecz nie wiem od kogo. Czy sąd będzie się przejmował taką sprawą i czy mi to umorzy a jeżeli nie to co za to mi grozi. Pragnę dodac ze jestem niepełnoletni i nie miałem wcześniej problemów z prawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno. Jesteś niepełnoletni więc z automatu może skierować do sądu rodzinnego. Gdybyś miał 18 to w takim przypadku mogło by się skończyć karą grzywny kilka stów i wpis w akta na 6lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Bogos420 raczej na pewno o ile jestes z wawy bo tutaj poszedl taki przykaz. W innych miescinach tak sobie statystyki robia.

Edytowane przez Grochów_r00lz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DE za 4-5 gram nawet Cie nie spisza ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30/05/2020 o 18:22, CheMsKuN napisał:

W DE za 4-5 gram nawet Cie nie spisza ?

Jaki land?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rada na przyszłość:

Rozstrzygnięcie sądu zależy od indywidualnej interpretacji przepisu dotyczącego niskiej szkodliwości społecznej. Nie ma jednej definicji, doktryna wytwarza różne poglądy i interpretacje, ale nie są to interpretacje wiążące sąd.

Jeden sąd skaże za posiadanie 0.2 g, a drugi umorzy postępowanie w przypadku 2 g. Nie ma jakiś widełek, jaka ilość będzie mieścić się w niskiej szkodliwości społecznej. 

Tutaj wchodzi indywidalne podejście sądu i jego tolerancji w stosunku do narkotyków.

Jeżeli policja podczas przeszukania miejsca zamieszkania znajdzie wage, woreczki strunowe czy cokolwiek, co wskazuje na handel, a nie macie dobrego wytłumaczenia, np. sprzedaje na allegro i wysyłam w woreczkach strunowych drobne przedmioty i nie poprzecie tego dowodami, to dostaniecie handel.

- Agaszka z W11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Urojenie Skąd Ty bierzesz swoją ignorancję?

Masz 0.2 g, w domu waga ze sladami narkotyków oraz woreczki strunowe. Masz bezsprzeczne dowody wskazujące na handel. Nie musisz mieć w domu 50 g narkotyków. W sądach nie pracują debile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 05/12/2020 o 17:27, Gość napisał:

Rada na przyszłość:

Rozstrzygnięcie sądu zależy od indywidualnej interpretacji przepisu dotyczącego niskiej szkodliwości społecznej. Nie ma jednej definicji, doktryna wytwarza różne poglądy i interpretacje, ale nie są to interpretacje wiążące sąd.

Jeden sąd skaże za posiadanie 0.2 g, a drugi umorzy postępowanie w przypadku 2 g. Nie ma jakiś widełek, jaka ilość będzie mieścić się w niskiej szkodliwości społecznej. 

Tutaj wchodzi indywidalne podejście sądu i jego tolerancji w stosunku do narkotyków.

Jeżeli policja podczas przeszukania miejsca zamieszkania znajdzie wage, woreczki strunowe czy cokolwiek, co wskazuje na handel, a nie macie dobrego wytłumaczenia, np. sprzedaje na allegro i wysyłam w woreczkach strunowych drobne przedmioty i nie poprzecie tego dowodami, to dostaniecie handel.

- Agaszka z W11.

I do danej osoby tez sie liczy podejscie za kazdy raczej jest inaczej,mi 0.3 umozyli 

Edytowane przez Growmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...