Skocz do zawartości
Farmerka

HPS 600, Cinderella 99, Queen Haze, Big Bud XXL, Skittlez

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to wygląda. Sprawdzane były trichomy i w dwóch żółtych pannach jest bliżej jak dalej. Dziwna sprawa trochę, bo niektóre topy maja bursztynowe trichomy, a reszta przezroczyste ? jeszcze czekamy. 

Ph zrabane konkretnie na większych pannach, 4.5-4.8 ?‍♀️ były podlewane cały czas ph 5.8 - 6.3 ?

na mniejszych, podlewane odstana woda z ph 7, idealnie zielone ? Chyba wywalę te phdown do kosza, żeby nikogo rączki nie swędziały do obniżania wody znowu. ?

20200712_200555.jpg

20200712_200603.jpg

20200712_200608.jpg

20200712_200615.jpg

20200712_200601.jpg

20200712_203243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka no w opisie canna boost piszą że owoce będą miały lepszy smak aromat i będą zdrowsze. Podleje i zobaczę czy będą ładniejsze, zwłaszcza że w tym roku dopiero robię kompost na przyszły sezon. Za to rzepa kiszona z glonami i imbirem wyszła obłędnie. Genialny dodatek do ryb i owoców morza

No i muszę kupić ziemię i ananasa wsadzić do większej donicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka miałem ananasa, posadziłem ze zwykłego kupionego w biedronce. Wywaliłem go po 2-3 latach bo rozrósł się bardzo i nie miałem gdzie go trzymać. Poza tym przy ananasie trzeba indukować kwitnienie, najlepiej ponoć jabłkiem i przykryć całość jakimś workiem. Tylko jak takie bydlę wielkie i szerokie przykrywać folią? No i ozdoba z takim worem słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Uprawa nie jest szybka ale.... Jest prosta. Podlewa się co miesiac. Jeśli mieć zraszacz na podwórku to latem sobie pod nim poradzi bez folii. To raczej zabawa i wyzwanie żeby sprawdzić czy dam radę sobie ujebać ananasa. Coś jak z San Pedro czy peyotle. Szansa mała ale jak się uda to radość ogromną. Sadzonkę @Farmerka robi się z uciętego szczytu owocu. Ucinasz liście z czubkiem owocu i wsadzisz do wody (ukorzeniacz pomoże) po tygodniu do gleby i jak z klonami tylko bez przykrywania. Ananas lubi suszę jednak korzenie tworzą się w wilgoci więc na początku dostanie wpierdol i będzie wyglądał jakby obumieral. Potem ożyje. Jak się ukorzeni to raz na jakiś czas podlewamy. I tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...