Skocz do zawartości
Farmerka

HPS 600, Cinderella 99, Queen Haze, Big Bud XXL, Skittlez

Rekomendowane odpowiedzi

@Tester te liście od tygodnia są słabego koloru. Bardzo jasno zielone, dlatego podlewane było jeszcze odzywkami na wega, ale zrobiło się gorzej na niektórych liściach. Niektóre rośliny są fajnie zielone, a właśnie kilka takich liści też było i to nie te dolne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Farmerka napisał:

received_3219091091481015.jpeg

received_551339628895769.jpeg

 

1 godzinę temu, WielebnyMerry napisał:

na poprzednie to nie wygląda od światła

@WielebnyMerry to nie wygląda od światła ? to właśnie wygląda od światła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry ja równomiernie po piętrach? Sparzenie od światła spalić może nawet jeden liść, ten który był najbliżej jak i cały szczyt. Może też sprzyć jak woda jest na liściach, a może też od podmuchu gorącego powietrza od np HPS+mieszak. To nie idzie jak trąd aż do korzenia. To co spalone wyschnie i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters nie przesadzaj? nie ma konfliktu, po prostu każda ma inne doświadczenia i pomysły, ja dałam w większości wolną rękę koleżance, nie jest źle, ale jak są niedobory to są spiny, więc nie polecam z kimś robić ? chyba, że jedna osoba jest łatwa w obsłudze i da drugiej działać ??

 

A co do roślin to nie zauważyłam żeby podpalenia się powiększaly, więc raczej to o to chodziło jak @Tester tłumaczył. Dzięki ? 

 

 

 

 

 

 

Malawi dalej nie kwitnie, tylko się wyciaga ?

20200630_154348.jpg

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...