Skocz do zawartości
Farmerka

HPS 600, Cinderella 99, Queen Haze, Big Bud XXL, Skittlez

Rekomendowane odpowiedzi

@Bimbrownik ty to węszysz jak rasowy owczarek belgijski ???

To nie ja na zdjęciu jestem. Ja robiłam wtedy zdjęcie tak jak @Bimbrownik się domyślil, ale nie wiedziałam, że aż tak na was będą działać skarpetki plus klapki ?

@EneDue @WielebnyMerry puchnąć będą jedynie topy ? reszta pod kontrolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Farmerka napisał:

@Wentyl jasne, odjebie się jak na studniowke i zrobię zdjęcie przy krzakach, specjalnie dla was chłopaki ?

Uwierze jak zobacze ? Generalnie fajne, estetyczne grow, fajne klapki itd. Ale ta panne gdzie w tle wisi balonik to bym szybciutko azotem nakarmil.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka  Ph ziemi sprawdzalas ? Mozesz jest skopane i krzak nie jest w stanie przyswajac potrzebnych mu mineralow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry w ziemi między 6 a 7 jest ideolo. Kroplami mierzone więc nie jest turbo dokładne i nie musi być, ważne że się mieści i jak leje wodę bliżej 7 jest git. Nie czarujmy się... Każdy mówi jak ma być w teorii ale czy ktoś ma pH metr do ziemi? Taki dobry, nie jakiś szmelc za 30pln bo od takiego już krople są lepsze

Zapobiegawczo walą dolomit i na tym się kończy, a woda jak "odstana 24h to będzie dobra"... Yhyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

⚠️PROBLEM ⚠️

Co myslicie? 4 rośliny mają takie liście. Topy w Big Bud zaczynają umierać powoli.

To niedobór potasu? 

Myślałam, na początku że to lampa przypalila pierwszego topa, ale kilka dni temu wszystkie poszły na podłogę i nie ma opcji przypalenia. 

received_3219091091481015.jpeg

received_551339628895769.jpeg

received_300587911124953.jpeg

received_953593938442525.jpeg

P.s Podlalam dzisiaj calmagiem. 1.5l wody - 1.5ml  calmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...