Skocz do zawartości
CalVin47X

Fotorelacja Ak47 3x Peyote Critical1x . Led 100w 6000lm

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej tak kupiłem glebę która ma od 5,5 do 6,5 ph dałem garść dolomitu i perlitu na dnie Wyłożyłem keramzytem i podlewam wodą demineralizowaną

Edytowane przez CalVin47X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, CalVin47X napisał:

dałem garść dolomitu i perlitu na dnie

poco na dnie ?@CalVin47X

17 minut temu, CalVin47X napisał:

 wodą demineralizowaną

nie lepiej kranówą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 na dnie dałem keramzyt a zimie wymieszałem z perlitem i dolomitem więc co się dzieje będzie coś z niej czy nie temperatura to 28 do 30 stopni a wilgotność powietrza 60 70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Nie wiedziałem w tym rokku na poważnie zacząłem zajmować się swoją własną hodowlą więc dopiero się uczę i z tego co zrozumiałem i przeczytałem to tak wszyscy robili że dawali Dolomit perlit i na dół i na górę keramzyt Przynajmniej tak było w poradnikach na YT i na forum więc też tak zrobiłem teraz przesadziłem do większej doniczki zobaczymy co będzie dalej dodaję zdjęcie

20200604_215846.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CalVin47X dolomitem się krzaka podsypuje na outdoorze a na indoor jak uprawiasz i masz nową glebę to dolomit raz na jakiś czas do wody dodajesz i podlewasz bo poco od razu dawać jak gleba ma odpowiednie ph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uschły Nie mam pojęcia co było przyczyną Wydaje mi się że wszystko robiłem dobrze tym razem spróbuję z automatami poleci ktoś jakąś dobrą ziemię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przelałeś i się zadusiła? Albo odwrotnie. Ziemie to polecam Biobizz Light Mix. 2 tydz, a listki wciąż ciemno-zielone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...