Skocz do zawartości
Farmerka

Spider Farmer 1000 ( sezony: Amnezia Haze x 2, Purple Haze x Malawi, Early Maroc, Royal Gorilla)

Rekomendowane odpowiedzi

@Seba691 to jest klon z mojego sezona ? wiec jest niemożliwe żeby to była pomyłka jak może się zdazyc przy nasionach, poza tym zobacz odkad ja mam tego krzaka. Mi sie tez podobaja, ale świąteczny jest na swieta a nie na teraz. On dopiero odżył a juz kwitnie. Po prostu słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Farmerka może opracowałaś nową metodę tworzenia automatów z klonów hmm? ? 

Jak masz możliwość wstawienia jej osobno zmniejsz światło na 12/12 na jakiś tydzień i później znowu 18/6 może wtedy w revega wejdzie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@WielebnyMerry haha i znowu te geny.

Farmerka coś wyczarowała, a nie geny. Jak by geny to pierwsza roślina też by tak miała bo to przecież klon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go teraz na 24h swiatla, ale watpie żeby wrócił do wega, serio, przeszukalam calego neta i nic nikt nie pisal o takim przypadku że sezon kwitnie na 18/6. Znajomi mówią że stres spowodowal kwitnienie a i tak dobrze że sie nie hermi ? wiec chyba wroce z nia na 18/6. Zbiore plony, zrobie rewega, bo korzenie ma bardzo fajne. ?‍♀️ cały czas pod górke ??

Edytowane przez Farmerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eksperymenty ?? kolejny klon, umierał, ale przesadzilam, no i tak na nim kombinuje. Drzewko rośnie. Był łamany raz, co można zauważyć ? taki klon do eksperymentu. Może uda mi sie kilka serduszek zrobic ? Może, bo mam przeczucie że też zaczynie kwitnac lada moment.

20200910_233510.jpg

20200910_233502.jpg

20200910_233458.jpg

Myślę... Może przeciąć łodyge w momencie łączenia koncowek serca, tych co są pod sznurkiem i sie zrosną te łodygi razem?? he??

albo wytne wszystkie odrosty, zostawie tylko główną łodyge z sercem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa klony doszły na dworze. Ładnie sie oszronily, aż się zdziwiłam, bo w ogóle o nich zapomnialam? byly w doniczkach 5l i 4l. Zero treningu, zero odżywek. Early Maroc

received_3479308312131439.jpeg

20200927_180102.jpg

Zmarzła biedna. Ale ładne kolorki ?

20200927_183134.jpg

20200927_182359.jpg

Słaby trimming zrobiłam, ale krzaczki zostały sprzedane, zrobiłam tak jak chciała osoba kupująca? 

20200927_182903.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...