Skocz do zawartości
Gość

0,16m2, led100w, think different, somango, white widow medyk, sweet pure

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ziomeczki czym może byc spowodowane to ze jedna roslina (somango) kwitnie robiac szerokie topy które wręcz się rozchodzą na boki produkując co raz to nowe czesci a pozostałe dwie mają jeden jakby badyl wezszy niz w somango? 

IMG_20200716_151128.jpg

IMG_20200716_151133.jpg

IMG_20200716_151138.jpg

IMG_20200716_151143.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to genetyka. U mnie AK tworzy grubsze topy a green poison robi owłosionego badyla

Gdzieś czytałem że sativy mają rzadsze mniejsze topy i bardziej rozciągnięte. U mnie by się zgadzało bo green poison to pół sativa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To prawda bo somango to 75% indica ijest najgrubszy. Z kolei TD to 80% sativa i jest dużo węższy. Jednak white widow to 50% na 50% a wygląda dokladnie tak jak TD. Może wystarczy 50% sativy żeby topy były dłuższe i węższe? To by jakoś się zgadzało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rocky1988 moze tak być. Albo jak to w genetyce bywa. Są geny recesywne które ustępują. Aż tak nie pamiętam tego z biologii żeby zgrywać znawcę ale mam wrażenie że coś w tym jest

A może geny indica były słabsze od sativy w tej krzyżówce i wygrał silniejszy dawca genu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdyby tak częściej niz raz na 2 tygodnie zaglądać to pewnie byłoby nieźle. Dzis tez zapomniałem zabrać butelki z woda i nawozem ?

IMG_20200718_110555.jpg

IMG_20200718_110552.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownik kurze kupki tak samo beee, są też tacy którym odpowiadają ?

Wróciłem po butle wody z nawozem i dostaly AN 3x2ml, calmag 2ml i overdrive 2ml ? i od rana wygrzewa się w czystym słońcu pod totalnie bezchmurnym niebem ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pozwoliłem sobie uciąć mikro topka na próbę z somengo. 

Fajne, jeszcze fajniej bo swoje! 

IMG_20200718_202306.jpg

Screenshot_20200718_212432_com.viber.voip.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...