Skocz do zawartości
Gość

0,16m2, led100w, think different, somango, white widow medyk, sweet pure

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Na tym forum jest jdden tester czy trzeba być laska zeby dostac 25 odpowiedzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rocky1988 a to tylko Tester ma mózgu używać? Wziąłeś się za uprawę to myśl, kombinuj. Nie podpowiem, nie mam tyle doswiadczenia co tester ale mam radę: nie sraj żarem. Nowe odrosty ładnie wyglądają, nie ma się czego przyczepić. Ktokolwiek ma cokolwiek wspólnego z ogrodnictwem to wie, że nie ma idealnych roślin ze zdjęć magazynów, każda ma wady, defekty, inny transport minerałów etc. 

Chyba że jesteś z tych, co leją nawozy i booster na wszystko. Jak tak, to lej chłopie po 15ml wszystkiego co masz, zakończysz swoje i roślin męki szybko. Prosta sprawa: masz auto to nie marudź, zgodziłeś się na ustępstwa. Masz sezonowe to cierpliwości, obserwuj i myśl. 

Loguje się tu masa dzieciaków, które chcą by je za rączkę poprowadzić i żeby przy okazji mózgu nie nadwyrężyć. Jak madka pokazała. Więc chłopie masz spoko roślinę, nie panikuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiem że jest git, nawozy lalem do tej pory 3 razy w polowie zalecanej dawki. 

Boje sie tych jebanych insektów... 

Szukam tez info o lampach uv owadobojczych i są bardzo skrajne opinie. 

Co Wy na ten temat myslicie? 

1 godzinę temu, Tester napisał:

@Rocky1988 jakichś owadów tam nie masz ?

Wlasnie tak to niby wyglada ale niczego nie zauwazylem moze poza jedną meszka którą od razu usmiercilem. 

Tymczasem zrobilem lekki oprys z wody i bialego mydla 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Rocky1988 napisał:

Szukam tez info o lampach uv owadobojczych i są bardzo skrajne opinie. 

Co Wy na ten temat myslicie? 

@Rocky1988 na komary może i działa ale mszyce, przędziorki to nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ej zamoeilem sobie lampe uvc bo niby pomaga na wszelkie skzodniki (kupilem tez jakis magiczny środek na mszyce z allegro) 

Natomiast lampa uvc podobno wplywa korzystnie na moc thc bo roslina broniac sie przed promieniowaniem wytwarza wiecej zywicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najmniejszy chwast przesadzony i przeniesiony pod folie, jednak watpie czy przezyje bo pies wypierdolil mi doniczke chwile po przesadzeniu i rozjebal korzenie a ogarnalem to lewnie jak tak wysypana byla z 20-30 minut. 

Tu na zdjęcie 30 sekund po kolejnym wsadzeniu do donicy. 

Zobaczymy... Na cuda nie licze 

 

IMG_20200613_162029.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chwilę mnie w domu nie było i planty pieknie porosły. Nawrt testowy TD auto cięty jak fotoperiod ?

Zrobiony mocny fryzjer i fla najwiekszego somango ktore zaczelo kwitnac w piątek poszly nawozy plagron poza terra roots fofatkowo 3ml terra bloom. Czuć różnice bo po 3 dniach donica sucha jak na pustyni wiec pijekonkretnie. Te nie kwitnące z kolei pomalutku takze dzis jeszcze bez wody. 

 

IMG_20200614_104318.jpg

IMG_20200614_104322.jpg

IMG_20200614_104325.jpg

IMG_20200614_104432.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mam w chuj. Tzn alurat przy folii są takie zasieki ze slimakobojczych specyfików zastawione przez moją kobietę w celu obrony pomidorów ogórków i innych warzyw że najbliżej metr od folii zostają ich martwe truchła. 

Czekalem az upora się z tym problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...