Skocz do zawartości
kamil25410

Auto White Russian | 2x32W Philips Tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 45. To znowu ja roślinka pokazuje już powoli swój "materiał" robi się powoli mało miejsca. Tylko martwią mnie te liście jedne są ciemno zielone te wyżej jasno zielone a te najniżej robią sie żółte jak widać na zdjęciu przypominam że roślina nie dostaje nic oprócz światła i czystej wody. Zacząć może jej coś lać na polepszenie "osiągów" ? Tak wydaje mi się że wszystko narazie spoko ? tu będzie kilka zdjęć i resztę wrzucę w linki bo się nie mieszczą 

 

IMG_20200629_143702.jpg

IMG_20200629_143645.jpg

IMG_20200629_143606.jpg

IMG_20200629_143555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 49. Growbox dostał mały update a mianowicie programator czasowy który widać na zdjęciu poniżej. Coraz ładniej zaczyna to wyglądać i pachnieć :yummy:

IMG_20200703_135452.jpg

IMG_20200703_135518.jpg

IMG_20200703_135513.jpg

IMG_20200703_135507.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 53. Liście zaczęły robić się żółte i schną może zacząć jej coś lać ? Tylko nie mogę dostać w żadnym sklepie plantona k czy może być flavorit ? Czy lepiej zamówić plantona k odpłaci się większym plonem ? I jeśli flavorit to dawkowanie jakie?

IMG_20200707_163149.jpg

IMG_20200707_163141.jpg

IMG_20200707_163121.jpg

IMG_20200707_163112.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tester napisał:

@kamil25410 takie jak poleca producent czasem można zwiększyć planton K trochę lepszy jak nie masz to florovit kup 

A jeśli chodzi o to że liście żółkną i schną to chyba nic złego ? Podobno gdzieś chyba czytałem że zawsze będą żółknąć bo roślina teraz bierze z nich wszystkie substancje odżywcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam burzy kwiatów od substrat i też daje radę. Teraz domowilem fajna boost. Daj im jakikolwiek nawóz z potasem i fosforem w dużych dawkach. Roślina wolniej bedzie tracić liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale nie dasz rady tego boxa jakąś farba opierdzielic biała, albo okleić czyms co odbija światło? Nawet zielony fajnie wygląda w innej otoczce. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję, dużo światła, ale od czego ono odbija, weź chociaż Biała farbą od śnieżki pomaluj bo palenia to Ci do kolejnego harvestu nie starczy z tego, choć na twoim miejscu już bym kielkowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czemu nie ucinasz tych martwych, okropnych liści? Z sentymentu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Farmerka napisał:

@kamil25410 Myślę, że będziemy mniej więcej w tym samym czasie ścinać nasze automaty, patrząc po twoich i swoich, też mam jednego White russian 38dni ma, ale kwitnąć zaczął po 2 tygodniach. Więc są w podobnej fazie teraz ?

Lałaś jej jakieś nawozy ? Czy samą woda jak ja ?

11 godzin temu, WielebnyMerry napisał:

Nie czaję, dużo światła, ale od czego ono odbija, weź chociaż Biała farbą od śnieżki pomaluj bo palenia to Ci do kolejnego harvestu nie starczy z tego, choć na twoim miejscu już bym kielkowal

Kurde bo zmieniałem boxa a tego wcale nie planowałem dziś pomaluje przypominam że to moja pierwsza uprawa i uczę się na własnych błędach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 60. Pomidorek ma się tak tylko nie wiem kiedy go ciachać ? czytałem o tej lupie ale nie posiadam takowej w domu pytałem znajomych też nie mają jest jakiś inny sposób na sprawdzenie kiedy będzie można ciąć ?

IMG_20200714_130557.jpg

IMG_20200714_130605.jpg

IMG_20200714_130613.jpg

IMG_20200714_130620.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...