Skocz do zawartości
kamil25410

Auto White Russian | 2x32W Philips Tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ile z tego zbierzesz. Na moje, zmniejszyłbym powierzchnię bo dużo światła się marnuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tester napisał:

@kamil25410 średnio, mogło by być lepiej ale też i gorzej

No kurde mogło by być ale trzeba też zaznaczyć że robię to poraz pierwszy ale napewno nie ostatni ?

25 minut temu, Aron napisał:

Ciekawe ile z tego zbierzesz. Na moje, zmniejszyłbym powierzchnię bo dużo światła się marnuje. 

Hmm mnie by tu nawet 10 zadowoliło ważne że jest jakieś zajęcie i zdobywanie umiejętności ? właśnie nad tym myślałem i zrobię to jutro. W pcboxie już za mało miejsca było a tu teraz troszkę za dużo jak tu żyć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Aron napisał:

@kamil25410 A jak w ogole z zapachem? Radzisz sobie? 

Zapach jest nie aż tak intensywny, tak jak mówiłem pomidorek siedzi już w garażu do którego dostęp mam tylko ja. Jeśli będzie coraz mocniej ją czuć pojadę kupić filtr węglowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jeden artykuł na temat długości naświetlania konopii. 18/6 i 20/4 nie było większej różnicy natomiast 24/0 było różnie, a czasem mniejszy plon. Roślina potrzebuje czas na regenerację. W podsumowaniu wyszło że 18/6 jest najbardziej optymalne w stosunku plon/prąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Bimbrownik napisał:

Czytałem jeden artykuł na temat długości naświetlania konopii. 18/6 i 20/4 nie było większej różnicy natomiast 24/0 było różnie, a czasem mniejszy plon. Roślina potrzebuje czas na regenerację. W podsumowaniu wyszło że 18/6 jest najbardziej optymalne w stosunku plon/prąd

Kurde to muszę szybko zamówić ten wyłącznik czasowy żeby jeszcze może coś zwiększyć plon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...