Skocz do zawartości
kamil25410

Auto White Russian | 2x32W Philips Tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 24. Wszystko jest w jak najlepszym porządku tylko najgorzej martwią mnie te liście które zaznaczyłem nie mam tyle miejsca w pc boxie żeby miały one swobodę do rośnięcia opierają się one o boczne ściany pcboxa, lać już biohumusa?, A i jeszcze jeśli teraz będę naginał ją do około to te pierwsze liście od łodygi będą zasłonięte tymi dużymi one się z czasem odsłonią czy jak ?

IMG_20200608_090726.jpg

IMG_20200608_090600.jpg

IMG_20200608_090519.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester Dzień 25 wszystko jest dobrze ? Nie wiem czy dobrze robię te lst i ile jeszcze mam je robić, ciągle ją tak naginać jak będzie wypuszczała nowe odrosty ? Dodam że te takie dwa listki co zawsze wychodzą pierwsze z ziemi już zrobiły się żółte i schna. Nie chce czegoś zajebac może za mocno ją trenuje 

IMG_20200609_160241.jpg

IMG_20200609_160233.jpg

IMG_20200609_160207.jpg

1591711453324185609753832678153.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Tester napisał:

@Obcyk19 po polsku można?

Nie w Polska język, to znak rozpoznawczy tego forum. Proszę nie ingerować w tę ideologię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 31. Ogólnie robi się w huj mało miejsca boczne liście opierają się na ścianach boxa myślę aby ten główny szczyt nagąć teraz w drugą stronę i zrobi się tak jakby drugie piętro bo w sumie jest już taki duży że ma miejsce od lamp i pleksy jakieś 5-8cm a z bocznymi nie wiem co zrobić czy nagąć czy nie. Nadal nie leje biohumusa ale jakoś zacznę lać jutro może po jutrze. Myślę czy nie zmienić boxa na większy mam kilka garaży tylko one są nie ocieplone i nie wiem czy roslinka mi nie zmarznie co o tym myślicie ?

IMG_20200615_120959.jpg

IMG_20200615_120939.jpg

IMG_20200615_120906.jpg

IMG_20200615_120846.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Nie powinna zamarznąć tylko świec w nocy a w dzień też świec :) i żarówki też trochę grzeją więc sprawdź temperaturę mamy w końcu czerwiec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kamil25410 napisał:

Myślę czy nie zmienić boxa na większy mam kilka garaży tylko one są nie ocieplone i nie wiem czy roslinka mi nie zmarznie co o tym myślicie ?

W ostatnim czasie panuje taka pogoda, że bardziej obawiałabym się, że roślinki się usmażą w tym garażu niż zmarzną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, glodek18 napisał:

. Nie powinna zamarznąć tylko świec w nocy a w dzień też świec ? i żarówki też trochę grzeją więc sprawdź temperaturę mamy w końcu czerwiec 

Czyli normalnie zmieniać miejsce na garaż ? Bez żadnej obawy że zmarznie ? 

To jak tak to dziś wieczorem przekładam żarówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamil25410 sprawdz temperaturę w garażu w środku dnia. Jeśli to blaszany garaż to jest w środku piekarnik więc nie pakował bym rośliny do 50° puszki. Jeśli jest betonowy to masz szansę. Weź termometr i sprawdź temperaturę w dzień. O noce się nie martw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Farmerka napisał:

@kamil25410 nic jej nie będzie, poradzi sobie, poza tym to ładnie się trzyma ?

Pewnie zmniejszy to moje zbiory ale już tego nie cofnę ?. Mogę dogąć trochę jeszcze szczyt w drugą stronę tak żeby zrobiły się tak jakby dwa piętra ? Czy to będzie lipa ?

Edytowane przez kamil25410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...