Skocz do zawartości
LubiePolatac

Nie mam pojęcia co to jest haha

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to jest ..wygląda jak lampa do roślin albo terrarystczna .. będzie git ? mam dwie sztuki 

20200525_165217.jpg

20200525_165230.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron @Andi no nic więcej na tym nie ma napisane .. podłączyłem to w boksie ..to jest lampa solarowa czy jakoś tak ..ogólnie ..podnosi temp ...31 stopni utrzymuje cały czas 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl @Seba691 okazało się że to lampy do terrarium ..faktycznie grzewcze ale mi to pasi ..miałem problem z wilgotnością i dosyć niską temperaturą..wstawiłem dwa duże wiadra z wodą ..wentylator na maxa i wilgotność mam idealną .. temperatura 29-31°C . więc myślę że jest ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LubiePolatac  Stary grzejesz boxa dwoma brzuzytecznymi lampami o lacznej mocy 300W (bo z tego co jest napisane, mozna wywnioskowac ze jedna lampa ma 150W), Twojego rachunku na prad nie chcialbym dostac.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN mam jedną włączona kilka godzin dziennie ..a z prądem tj inna sprawa . Nie mam czego takiego jak rachunek za prąd . Wynajmuje mieszkanie za 660€ i w tym jest 25€ prąd ..mogę świecić na z.ajebanie ,?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...