Skocz do zawartości
Fushi kishi

Budżetowy indoor(zkittlez auto)

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra więc tak zkitelsik przerósł szafke tak wiec trzeba bylo improwizowac zdjąłem góre szafki. Obudowalem góre szafki kartonem dodalem jedną żarówkę ledową ma tam teraz chyba z 5500 lumenów. Niestety ze wzgledu na to ze zkittlez przerósł szafke doszedl do żarowki i przyjarało mi liście ale jest chyba dobrze za jakies dwa dni przyjdzie mi grow box (diamon box 40 silver line. Zmontowalem filtr węglowy wlasnej roboty takze tylko czekam na grow boxa. I powinno być dobrze. 20200531_135714.thumb.jpg.08d5f8b68f33bab2b5e8076235cd069f.jpg20200531_140145_HDR.thumb.jpg.fb0a5e5f81f0c99cf1258275a9524367.jpg20200531_135736.thumb.jpg.3072ef48f5efe0d3a9d110a8a1e22044.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis mamy dzien 28

Z czym my tu mordki mamy do czynienia?? Liscia co tak wygladal odcialem to jest przy dole 

Edytowane przez Fushi kishi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fushi kishi To normalne zjawisko, dolne liscie beda zolknac i odpadac, nie masz sie czym przejmowac, Twoje dziary sa latwe do zidentyfikowania, nie pokazuj ich bo pujdziesz siedziec za glupia rosline.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zkittlez z powodow osobistych musial zostac wyniesiony na out gdy mial juz 31 dni. Są na nim mrówki kolo niego jest wysypany granulat na slimaki jest w naswietlonym miejscu pare lisci juz wczesnij żułklo ale teraz te liscie a raczej polowa kazdego z nich jest czarna i sucha ale góra jest zdrowa nie liczac tego ze łodygi wychodzace od głównej są takie ze tak powiem zmarniale opadniete ale co dziwne kwaity sie rozwijają takze nie wien o co chodzi. Mysle ze dostal szoku bo nie jest naswietlany 24/0 tak tylko mysle.

20200606_141028_HDR.jpg

I dla zainteresowanych tak zostawilem go w doniczce bo nie mialem jak na spocika przeniesc rzeczy bo przypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...