Skocz do zawartości
Arturoo

Transport na miejscówke

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam do spota 30km od chaty wjebalem od koleszki sharana 1000L 15 wiaderek szpadle sadzonki w tym 8 wiadra już zaszadzone wody nie wiem ile butelek pustych aby przykryć miałem dwa spoty ale zeszło mi na pierwszym tyle czasu że pojechaliśmy na drugi trochę już zmęczeni za głośno byliśmy i wroty wyjebalismy żeby przypału nie było zmęczenie dało znać mi i koleszce... A tak apropo spota brsc na logikę czy ktoś  czai czy nie bo dopiero okaże się czy my zbierzemy plony czy jednak ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Bardziej mi chodzi o to że jak już dojedziemy, ja akurat autem ,  to jak później tam dojść z tym wszystkim,  wiadomo plecak,  ale do plecaka za wiele nie wejdzie

Np jak transportujecie łopatę? Czy używacie mniejszych saperek  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety, do pieszego transportu to nic lepszego od dużego, turystycznego plecaka  nie wymyślono. ja zawsze "przebieram" się za turystę (jeszcze jakąś karimatę przyczepiam). jak ktoś przyuważy dziwnego kolesia z jakimiś bagażami, włóczącego się po chaszczach, to zaraz podejrzenia, że złodziej, narkoman , podpalacz, albo pedał, exhibicjonista , albo co gorsza "nie wiadomo kto"!. (wiochy mają oczy!). więc jakieś torby i worki odpadają. albo biorę aparat (im większy tym lepszy) i statyw i już wszyscy są spokojni, bo dopasowali fakty. był, też spot na który przyjeżdżałem rowerem z duuużymi sakwami, ale to była męczarnia. właściwie to canon lustrzanka ze statywem usprawiedliwia  obecność na każdej miejscówce. a jak nad rzeczką, to jakaś wędka. pełnowymiarowej łopaty bym nie zabierał. mam taki mini szpadel, a  trzonek owinąłem niebieską owijką rowerową , więc jak wystaje to nie widać, że to łopata. powodzenia w przyszłym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...