Skocz do zawartości
Tester

Jak zrobić makumbe (poradnik)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobić makumbe (poradnik)

jak-zrobić-makumbe-poradnik.jpg

Konopie są wspaniałymi roślinami które mają wiele zastosowań. Rośliny te mają wielką moc, są wykorzystywane w medycynie oraz do rekreacyjnego spożywania. Gdy mamy męskiego krzaka możemy wykorzystać go na makumbe, która potrafi zaskoczyć mocą niejednego palacza. Z tego poradnika dowiesz się jak zrobić makumbe, czyli niezwykły napój z mega mocnym odurzającym działaniem.

 - Rozdrabniamy krzaka aby zmieścił się do garnka  

Roślinę wygotowujemy w wodzie przez godzinę, następnie odcedzamy, przepłukujemy wodą i wyciskamy

Wyciśniętą roślinę umieszczamy w garnku, wlewamy mleko 3.2 % tak aby wszystko swobodnie pływało, dodajemy dwie łyżki masła ( w zależności         od posiadanego materiału) no i trochę cukru. Uwaga aby nie przypalić mleka.  

Gotujemy przez pół godziny   

Odcedzamy

-  Przelewamy przez jakieś sitko

-  Mamy gotową makumbe   

                                              Zdjęcia użytkownika robiącego makumbe                                                              

jak-zrobić-makumbe-poradnik.jpg 

jak-zrobić-makumbe-poradnik.jpg

jak-zrobić-makumbe-poradnik.jpg

jak-zrobić-makumbe-poradnik.jpg

jak-zrobić-makumbe-poradnik.jpg

jak-zrobić-makumbe-poradnik.jpg

jak-zrobić-makumbe-poradnik.jpg

jak-zrobić-makumbe-poradnik.jpg

jak-zrobić-makumbe.jpg

jak-zrobić-makumbe-poradnik.jpg

Makumba potrafi zaskoczyć mocą więc powinno zachować się umiar w spożywaniu tego typu magicznego napoju. Efekty działania pojawić się mogą w czasie 0,5-1,5h od wypicia i długo trzymać. Zaletami makumby jest to, że wykorzystujemy wszystko to co było by do wyrzucenia. Teraz powinieneś już wiedzieć jak zrobić makumbe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piłem tego typu specyfik mój ziomek zrobił dobrze trzepało

Edytowane przez Buk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko z meskich lisci czy mozna przeznaczyć na to liscie z zenskiej rosliny? Jak to działa? Ile rzeczy mozna sie stąd dowiedziec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kalafior Do makumby ladujesz wszystko, liscie, lodygi, topy tez mozna oczywiscie. A jak dziala makumba ? No coz, trzeba  z tym uwazac, bo faza jest inna, ciezka, mocniejsza. I nie radze przedawkowac makumby  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej . mozna to przechowywac przez pare dni np. gdyby wlac na goraco do sloiczka i odwrocic, to sie zamknie. i jaka ilosc napoju proponujecie, zeby nie przesadzic..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, mam zapytanie. od dłuższego czasu piję prawdziwe kakao. takie co zawiera 60% tłuszczu i gotujesz 30 minut na wodzie (nie na mleku, gdyż kakao traci swoje właściwości). tak więc, zaczęłam się zastanawiać. czy gdybym chciała (hipotetycznie) ugotować roślinkę w tym kakao to czy musiałabym dodawać masła? (najwyżej zostanie masełko ;) ) i tak w ogóle to chyba powinno to to ze sobą współgrać? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Silencer uważaj z tym, bo mocy to ma od chuja ? ja zrobiłem sobie nalewke i ogólnie daje pół kieliszka nalewki, 2 kieliszki soku z malin i 2/3 sok z mango chyba i jest bardzo dobrze ale jak dam cały kielon to już jest ciężko (palę już kilka lat więc coś mogę się wypowiedzieć na ten temat). Moja najdłuższa faza trwała 17h - męczarnia, nie polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...