Skocz do zawartości
Tester

Jak zrobić makumbe (poradnik)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób, jakie robiły i spożywały makumbę. Wystarczy 2,5 g suszonych łodyg na jedną osobę, jaka nigdy wcześniej nie piła makumby? Czy dać więcej, lub mniej łodyg ? Podkreślę, że łodygi są ususzone, więc ich waga jest znacznie mniejsza niż świeżych, jakie posiadają w sobie wodę. 

DSC_0041.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, początkujący napisał:

Macie jakiś szybki sposób żeby zagotować topka żeby klepalo? Zależy mi dzisiaj na czasie i jak wrzuce topka do zagotowanej wody  tak jak herbatę to coś z tego będzie czy to nie przejdzie?

Wysuszyc i spalic go nie mozesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy materiał na makumbe musi pochodzić od rośliny której kwiaty doszły do ścinki czy może być taka która jeszcze nie nadawała się do ścianki ale już kwitła i miała preflowery? Będzie klepać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Andi to może chociaż tyle z mojej amensi będzie 😄 ogólnie jakieś inne wyroby z takiego krzaka też powinny miotać w takim razie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam jedno pytanie, na które oczekuję konkretnej odpowiedzi. Czy makumba tak samo lub podobnie wpływa na doznania seksualne jak w przypadku zapalenia suszu konopnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szym napisał:

@mjp_1970 może cię ściąć z nóg i nie będzie ci się nic chciało

Co to znaczy ściąć z nóg? Chodzi o to, że po czymś takim dostanę mocnego kopa, że odlecę w kosmos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mjp_1970 wszystko zależy od tego jak mocny zrobisz wywar i jak doświadczona jest osoba która go przyjmie bo zjedzenie marichuany jest o wiele bardziej intensywne ale też rozciągnięte w czasie i na pierwsze efekty można czasami czekać 1-2h 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...