Skocz do zawartości
Tester

Propozycje i sugestie na temat forum

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje temat " profilaktyka jako sposób na zdrową roślinę" w temacie jak zapobiec tym wszystkim problemów z działu choroby/szkodniki/niedobory profilaktyka dla roslin indor i outdor, jak zabezpieczyć spota przed nieoczekiwanymi problemami. bo jak zauważyłem wszyscy który piszą do działu choroby/szkodniki/niedobory nie mają pojecia o profilaktyce, żeby zapobiec problemom które potem opisują gdy problem jest w zaawansowanym stadium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, onyx napisał:

masz w planach organizować jakieś eventy? Konkursy, challenge? Fajnie by było z innymi ludźmi ruszyć z podobnym projektem ale też zachęcić innych do tworzenia fotorelacji 

będzie cos jakieś konkursy tylko nie teraz na razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Możliwość usunięcia swojego konta,bo widziałem że już były takie glosy. Każdy powinien mieć do tego prawo i jeżeli się komuś zachce,to za paroma kliknieciami usunąć konto na amen. To daję uzytownikom wybór. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie zakładka aktualności i opcje z pokazywaniem z każdego wątku kto co nowego dodał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester

1 minutę temu, Tester napisał:

@Truman wszystko jest, kliknij na samej górze aktywność, dodatkowo są zakładki z nowymi tematami

No i wszystko jasne dziękuję! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubert2020 usuwanie postów podobno by mogło wprowadzać duże zamieszanie. A co do zdjęć też myślę że to dobry pomysł, bo jednak telefony poszły do przodu i trochę te zdjęcia ważą, ale z drugiej strony pewnie hosting by trzeba było jakiś lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bob drzewny ale są fora które maja możliwość usunięcia posta którego się dodało 

a tez można zrobić forum delikatnie płatne np  głupie 5/10 zł i żeby powiększyć pamięć hostingu 

Edytowane przez hubert2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, hubert2020 napisał:

@Bob drzewny ale są fora które maja możliwość usunięcia posta którego się dodało 

a tez można zrobić forum delikatnie płatne np  głupie 5/10 zł i żeby powiększyć pamięć hostingu 

no a płatnośc koniecznie ze swego konta bankowego xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałbym zaproponować temat "giełda" typu sprzedam kupie sprzet zwiazany z hobby ?

Edytowane przez Lolamator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Lolamator  to naraziłoby growerów, czy stałych bywalców forum, którzy uprawiają dla siebie na potencjalne problemy. Stary ja wiem, że fajny pomysł, ale według mnie to nie ma prawa bytu dopóki nie będzie legalu. Ja swój sprzęt sprzedałem "cichaczem", bo ciągle mam temat na chacie, więc tak to wygląda 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...