Skocz do zawartości
Gość

pierwsza uprawa[0,3m2][2xnoname, Blue Cheese AF, Royal Bluematic AF, Sweet Skunk AF][LED242W]

Rekomendowane odpowiedzi

Stary dobry jako. ? Ja nie wchodziłem tam już jakieś 8 lat.

Jeśli chodzi o lampy to widzę że zrobiłaś wlasny panel full spectrum ?

@Bimbrownik są trujące (bo każda faza to zatrucie organizmu) ja paliłem i jadłem suszone muchomory plamiste. Faza zajebista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hmm... Czyli z tydzień jeszcze spokojnie? 

Te zżółknięte liście juz się nie zielenią. 

Dam im jeszcze tydzień. Będzie to wtedy 4 tydzień wega. Przez stresy z pH zwolniła mocno, teraz się ogarnia. Jakieś stymulatory wzrostu pomogą? Np. suchy lód, żeby dostarczyć co2 do fotosyntezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zaszczepiłam im dziś mikoryzę, zobaczymy, czy ruszą jeszcze szybciej. 

Na jednym plancie zrobiłam ryzykowny zabieg - FIM albo toping, nie wiem co wyszło. Pierwsze zdjęcie poniżej to właśnie ta roślina. Drugie zdjęcie to druga dżordżina, której oszczędziłam stresu. 

10tego ruszam z nową fotorelką. Właśnie przeglądam katalog seedsów. Northern Light automat mnie intryguje. Ale chyba wezmę Easy Bud... 

 

Jak długo może stać mikoryza? Zrobiona w 1l wody. 

 

IMG_20200601_112536.jpg

IMG_20200601_112153.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

FIM chyba się powiódł ?

IMG_20200603_143221.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester to prawda, znowu miało około 8 dwa/jeden dzień temu, przesadziłam do nowej gleby bo flushing nie pomógł. 

Nie dodawałam nawozów, bo wiadomo, że ze złym pH szło w parze słabe wchłanianie. 

Czemu ja mam takie problemy z tym pH... Od czterech/trzech dni nie dałam im nic oprócz wody. Nawet bio herbatek nie dostały. W piątek będą miały 3 tygodnie, a wyglądają mizernie. Są wyjątkowo wrażliwe na wszystkie wahania. Może przez wapno mikro flora, które już zostało ze starą glebą, które delikatnie w dawca 1/5 rozrzucilam po glebie. 

Cholera to wie. Dobrze, że to moja testowa pierwsza hodowla. 

Jestem pewna, że następna hodowla będzie ze sprawdzonych nasion. Zamówiłam na 10tego Royal Bluematic, kupiłam już jeden Blue Cheese. 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Tester tak zrobiłam, ziemia bez nawozów, keramzyt i podlane odstaną kranówą. Do nowej ziemi poszły wczoraj rano. 

PH teraz wynosi około 6, wilgotność 65%. Podniosłam też lampy, żeby trochę poszły w górę. 

Eh... Jak to jest, że inni nawet nie badają pH, a ja muszę aż zmieniać ziemię? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra, nie zaczaiłeś pytanka xd

Nevermind. 

Chodzilo o moją powtarzającą się od nowa ciągle historie  z pH. Z tą ziemią co teraz mam od wczorajszego porannego przesadzanie jest wszystko ok. Ale robię to już drugi raz przez ph. Na następny raz w ogóle żadnych herbatek. Teraz jestem już chyba zrozumiała. 

Edytowane przez Gość
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...