Skocz do zawartości
Gość

pierwsza uprawa[0,3m2][2xnoname, Blue Cheese AF, Royal Bluematic AF, Sweet Skunk AF][LED242W]

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się spultał ?

Napisałem o Twoich dłoniach z jednego względu - chce wiedzieć z kim piszę. Jak piszę z facetem, to chce wiedzieć że piszę z nim a nie z nią. @Groovebusters 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Dom dałam wam to zdjęcie żebyście się odpierdolili. ?

topki oczywiście są. 

masz rozdwojenie jaźni, @Dom

to chyba miał być sarkazm xd

@Aron w takim razie dostałeś jasną informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minutes ago, Groovebusters said:

masz rozdwojenie jaźni, @Dom

Dlatego właśnie hoduję te specyficzne odmiany co leczą zaburzenia psychiczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters @Groovebustersa ja nie wiem po co się tłumaczysz. Możesz być nawet jednorożcem i co komu do tego ?

Jak ktoś pisze ciągle w rodzaju żeńskim to tak tą osobę należy traktować bo albo jest kobietą albo chce być anonimowy na forum aż do przesady.

@Aron Ty zawsze chcesz jakieś kwity. Wyślij może zdjęcie dowodu osobistego żebyśmy też mogli zweryfikować z kim piszemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arona to nie Ty chciałeś kwity od gościa co go niby sklep wystawił? Jeśli nie to przepraszam. Swoją drogą ciekawe co z tego wyszło.

Sorry @Groovebusters, nie mogę Cię odznaczyć

Nawet jak ktoś napisze imię, wiek i wstawi zdjęcie to i tak nie można stwierdzić, że to on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik Ano ja... Chciałem wiedzieć czy koleś nie wkręca. Jestem wyczulony na trolli z powodu jednego portalu (tego ze stopki). Ja nie rozumiem o co gównoburza. Laski też komentują mój wygląd - mam im zarzucić seksizm? Po prostu się z tego zaśmieje i idziemy dalej. Ja mam do tego dystans, bo wygląd to rzecz ulotna. Pozdro i miłego weekendu wszystkim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Bimbrownik dziękuję 

@Aron laski komentują Twój wygląd na forum o MJ? gdzie? a poza forum? w jaki sposób? bo wygląd taki jak stoisz z kimś vis a vis to nie sytuacja z forum

"wygląd rzecz ulotna" podsumowanie bardzo odpowiednie do tematu ?

@EneDue jakie uszy? -,-

 

@Dom zabawne w sumie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron Panie, żadna burza. Nie wiem o jaki portal Ci chodzi jednak ciężko przynajmniej mi, znaleźć drugiego takiego chama jak ja co wprost w oczy powie co myśli ale wygląd to wygląd i nie na wszystko mamy wpływ, a za plecami gadanie o czymś wyglądzie to poziom poniżej gówna. Jeśli masz takich znajomych to współczuję. Pisanie o kimś na Forum, zwłaszcza takim, to też durny pomysł. Szanujmy się prawie wszyscy ?

Miłego wieczoru ?

Chciałem wstawić orkę ale nie ma. W sumie Panda to taka orka tylko na lądzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters Ja także w tym miejscu pragnę szczerze przeprosić za swoje wcześniejsze szowinistyczne oraz seksistowskie zachowanie, naprawdę nie wiem co we mnie wstąpiło, nie wiem co ja sobie wgl myślałem, jest mi niezmiernie wstyd, to było żałosne szczeniackie zachowanie na poziomie gimnazjum i uważam że masz pełne prawo wyrażać swoje niezadowolenie , jeszcze raz przepraszam 

Że zapytałem o pazurki :c 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem co za różnica czy piszę z babą czy gościem na tym portalu. I tak się raczej nigdy nie spotkamy a nawet jeśli to na Lolka w doborowym towarzystwie a nie na randkę. Wolę zapalić i się napić że spoko facetem który udaje kobietę niż z super łaską która nie podpisuje mi z charakteru. A z groovebusters jakoś spoko załapałem groove i Vibe więc może mieć penisa a i tak możemy skoczyć na czystą i jointa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...