Skocz do zawartości
Gość

pierwsza uprawa[0,3m2][2xnoname, Blue Cheese AF, Royal Bluematic AF, Sweet Skunk AF][LED242W]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Dom bo je regeneruje

Jak zrobię paznokcie to wstawię w fotorelacje. Mają większe zainteresowanie niż moje topy. 

???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters no co ty, topki piękne tak jak już ktoś napisał ? tylko ja bym nie zostawial na nich tyłu liści , a z tym zapachem to też się zastanawialem, bo ile razy bym nie ścinał jakiegoś topka na próbę to za każdym razem pachniał bardzo intensywnie, ale po krótkim czasie schnięcia przestawał i czuć było już tylko skoszoną trawę , z tego co się dowiedziałem to muszą trochę poleżeć w słoikach zanim zaczną wydzielać ten intensywny zapach i aromat który tak uwielbiam 

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja się nie znam ale gdyby moje tak wyglądały to wkurwilbym się, że za dużo im z talicy mendelejewa dowaliłem i będę jarał chemię. Ale tak jak na wstępie - ja się w sumie nie znam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Rocky1988 passive agressive - ale ja się tam nie znam ?

palę tamten szczyt uwalony nawet bez flusha i jest dobrze 

ale rozumiem, są growerzy, co stawiają bardzo na smak

Ja pk nie podaję np już ponad tydzień, inne nawozy są ze śladową ilością pierwiastkow, to raczej enzymy z owoców, witaminy i inne niekoniecznie mocno zmieniające smak substancje

są tu na forum growerzy, którzy z dobrymi skutkami nawożą pełnym spektrum nawozów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mi chodzi o przegiecie z nawozami. Sam mam full z plagrona. Ale daje połowę zalecanej dawki co drugie podlanie. Wiesz WC i tak to wypluka, ale duza ilosc z tego co wyczytalem i zaobserwolalem troche hamuje. Sam lecą dopiero z drugi raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Harvest na raty ?

Bluematic jest w 3/4 ścięta, wszystko rozdane, mówią że to takie pluszowe, a sweet skunk popcorn i moc mocno light. 

IMG_20200820_175726.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Wentyl potwierdzam w 100%. Niebo a ziemia. Najlepszy efekt z autopsji jest po water curring- wszystko teraz zaczynam w sloiku z wodą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Aron bardziej zbite i ciemniejsze tak wizualnie. Tracą troszkę objetosciowo, po tygodniu w wodzie i potem po wysuszeniu oraz lezeniu w zamknietym sloiku na normalnym curringu ma piekny delikatny zapach i jest ciut mocniejsze. Calosc  tego procesu jest szybsza finalnie od klasycznego sposobu, ma większą moc i delikatniejszy smak. 

Warto te 5-10% masy oddać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

*abort mission* *logoutnevercomingback*

?

 

właśnie takie teksty mnie w życiu irytują. dla mnie to już jest niesmieszne. 

to nie jest forum o paznokciach, o typach dłoni etc itd. 

szowinizm

jest mega passe

to co robicie niektórzy panowie jest seksistowskie

za pierwszym czy drugim razem odpowiedziałam na śmiesznie, ale po tylu postach mam już dość ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...