Skocz do zawartości
Gość

pierwsza uprawa[0,3m2][2xnoname, Blue Cheese AF, Royal Bluematic AF, Sweet Skunk AF][LED242W]

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna ta społeczność @Konto.paczkomat Ale jak ktoś bardziej doświadczony niż Ty ma coś do powiedzenia, to posłuchaj a nie stawiaj okoniem. 

Dziwna, bo ja jak bardziej drążę jakiś temat, to niektórzy reagują irytacją albo traktują jak natręta. 

Nie po to tu jesteśmy, żeby robić przyjaźnie jak na siłce, czy uczelni,  tylko żeby wycisnąć jak najwięcej wiedzy. 

Paru userom brakuje tutaj wyrozumiałości. I nie jest to zarzut, tylko taka luźna obserwacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik poza tym aparat jasność i kontrast zdjęcia dopasowuje do obrazu fotografowanego. Jeśli lampy były jasne a aparat je uchwycił to całosc obrazu została przyciemniona. Lampy przyciemnione wyszły dokładnie a reszta obrazu wygląda jak zacieniona

Edytowane przez EneDue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Bimbrownik napisał:

Poprawna pisownia/sposób wysławiania się jest ważny, owszem ale do wypisywania czeków rzadko się przydaje ?

Ja lubię się poprawnie wysławiać, słownik z grubsza znam, więc razi mnie jak ktoś kaleczy. ALE. Jeśli ktoś pomimo braków w ortografii czy interpunkcji ma poukładane w głowie, lub co lepsze wiedzę sensowną, to nie widzę problemu. Natomiast jak widzę matoła, który zdania na żaden temat sklecić poprawnie nie potrafi i do tego przecinek widział ostatnio w III klasie podstawówki, to mi się białko ścina. Pracuję czasem z takimi matołami i mi się uczulenie wytworzyło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niebieska Strzała ?

 

Rośnie w oczach. No i już pachnie ^^

To jej piąty dzień 

IMG_20200612_113245_1.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Ci ladnie ida. Bardzo lubie faze wzrostu, jak juz pokwitnal to tylko czekasz az topy popuchnal, bo wyglad juz tak drastycznie i szybko jak na wegu sie nie zmienia.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pierwsze zdjęcie Sweet Skunk, drugie i trzecie Royal Bluematic, Blue Cheese dałam znajomemu, a dostałam za niego pestkę Bubble Kush auto, która kiełkuje już w ziemi ?

Rośliny miały jakiegos stresa, jeszcze widać przebarwienia, nie dodawałam żadnych nawozów, parametry były ok... To wygląda, jakbym je popaliła (co wykluczyłam) lub jakby coś je podgryzało, zwłaszcza Royal Bluematic. Dziwne ma te nowe listki... 

To ich 10-ty dzień. 

IMG_20200617_110146.jpg

IMG_20200617_105959.jpg

IMG_20200617_110159.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem, pH sprawdzam, nie dotykam, nie przeszkadzam im, niczego nie leję, jak na złość coś się musi dziać. Ale nowe liście są zdrowe. 

Tamtych już nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak reagują na nawozy zawarte w ziemi. Ja mam teraz w jednej ziemi green poison i ak47. AK idzie ładnie a Green poison pożółkły końcówki więc robiłem płukanie ziemi.

Ale ogólnie siema do bani bo choć z ogrodniczego to wyrastają chwasty 

Edytowane przez EneDue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba tylko to zostało, te nawozy w ziemi. Kupiłam taką z trochę wyższej półki w Obi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wsadzilam 10dniowe auto do ziemi z ogrodniczego i po 5 dniach widać że trochę dolne liście zaczęły zolknac, górne w sumie od razu jaśniejsze były, przesadziłam do BioBizza znowu, trochę jej dowalilam przez te przesadzanie, ale przynajmniej będzie żyła, a w tamtej ziemi to pewności nie mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno czytałem, że LEDy mogą wypalać chlorofil jeżeli są za blisko. Może to być trop w spawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Groovebusters przelej raz a dobrze ziemię potem sprawdź pH i obserwuj. Nie wiem czy tylko ja tam myślę ale chyba każda odmiana inaczej znosi karmienie. Poprzednia green poison miała non stop ciemne liście a nie nawozilem na wegu. Za to ak47 jedzą nawozy jak grubas mc donalda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...