Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  135 klubowiczów

Indoor Team
LubiePolatac

Jest tu ktoś ?

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakieś fotki z aktualnych upraw na początek ? ?

159005742278969226061501497424.jpg

  • Trzymaj blanta 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak zastanawia czy jak się pisze w klubie to czy wszyscy to widzą czy tylko klubowicze bo jeśli wszyscy to jaki ma to sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka  Na jakie swiatelko czekasz?  i co chcesz pod nim uprawiac (jakie odmiany) ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CheMsKuN zamowilam Spider Farmer 1000, w tym boxie na filmiku są 4 sezony te największe, a te mniejsze sadzonki to automaty plus jeszcze jeden sezon co słabo poszedł na początku ale szkoda go wywalić ? I właśnie automaty dam na farmera, reszta zostanie w tym boxie z hps-em i zaczną swoje kwitnienie ?

A te automaty to 2x Amnezia haze, purple maroc, purple haze x malawi 

Z czego jedną amnezje poswiecilam żeby zrobić drzewko bonsai haha zobaczymy czy wyjdzie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka ja jestem zadowolony i z tego co wiem Holender też. Nie grzeje się bardzo i mocny. Jak niektórzy ledy trzymają 15cm na flo to Spidera 30-45. W tej chwili widzę SF albo COB CREE 3590

Btw: witaj na forum 

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooooo, purple haze x malawi, tego jestem ciekawy :yummy:


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K.urwa .. ? coś jest nie tak .. czym wy to podlewacie że to takie wielkie rośnie ...moje są malutkie ..mają ogromne łodygi (grube) liście tez dupne ale jakos wyglądają inaczej ;( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka oj weź ? zobacz mojego sezona po 2 miesiącach wega, WSTYD. Znaczy było by mi gdybym też początkujący nie był, choć nie wiem czy i gdzie mogłem błąd popełnić. Wydawało by się, że warunki o niebo lepsze niż poprzednio a efekt dramat póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wentyl gdzie mogę zobaczyć tego sezona? Domyślam się że fotorelację założyłes? Jeśli mogę jakaś podpowiedź. Jeszcze nie ogarniam forum.?

Ja za to teraz skupiam się na automatach i trochę się rozczarowuje, że mi tak słabo idą ? Ale daje sobie czas żeby je poczuć ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka wejdź na jego profil, potem po prawej stronie kliknij przycisk zobacz aktywność i po lewej stronie tematy, tam będziesz miała tematy wentyla albo odszukaj w dziale fotorelacje indoor jego temat

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...